Futbol Manager 2012 Android Üzerinden Mobil Olarak Oynanabilecek

İstatistiksel Futbol oyunları arasında en fazla tercih edilen ve oynanan Futbol Manager 2012 oyunu yakın dönemde Android Sürümü ile sevenlerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Daha fazla kullanıcıya ulaşmak ve daha fazla işlem görmek isteyen Futbol Manager oyunu daha önce İOS İşletim Sistemine sahip cihazlar için bir sürüm yayınlamıştı. Firma şimdi de Android İşletim Sistemi için bir sürüm yayınlama hazırlığında.

Bilgisayar sürümüne göre daha az seçeneğin bulunacağı ve görsel birçok işlemin daha sade bir hale getirileceği Futbol Manager 2012 Mobil sürümü kullanabilmeniz için 9,99 Dolarlık ücreti gözden çıkarmanız gerekecek.

Oyun Google Play Market üzerinden 11 Nisan 2012 tarihinden itibaren indirilebilir hale getirilecek. Android 2.2 ve üzerini kullanan kullanıcılar uygulamayı telefonlarına indirerek kullanabilecekler.

 

 

Futbol Manager 2012 Android Üzerinden Mobil Olarak Oynanabilecek

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 Yorum

  1. Ben bu oyunu bulamadım kardeş yardimci olmusun

    Cevapla
  2. 18 Mayıs 2012, 10:36

    Futbolla ilgilenip veya futbol hayranlığı olup indirmeyen gerçekten büyük bir şeyi kaçırmış olur. Zevkle oynayacağınız harika bir oyun. Ayrıca bazı sponsor kodları sayesinde paranızı yükseltebiliyorsunuz. Ama hilesiz oynamak bence en iyisi.

    Cevapla