Galatasaray Markalı ve Logolu Tablet PC Modelleri Geliyor

Galatasaray Spor Kulübü ve Hintli Tablet PC üreticisi HCL ME Tablet firması arasında yapılan protokol ile yakın dönemde Galatasaray ismi ve logosuna sahip Tablet PC modellerinin satışına başlanmış olacak.

Galatasaray Spor Kulübü ve Hintli HCL ME Tablet arasında, 31 Temmuz 2013 Çarşamba günü, saat 14.00’te Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Arena’da sponsorluk anlaşması imza töreni gerçekleşecek.

HCL ME Tablet‘in Galatasaray Spor Kulübü’nün ‘Resmi Sponsoru’ olacağı anlaşmanın imza törenine; Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Sayın Ünal Aysal, HCL Infosystems Ltd. EMEA Bölge Başkanı Srinath Nagarajan, Galatasaray Spor Kulübü İcra Kurulu Başkanı Sayın Lutfi Arıboğan ve Proline Teknoloji (HCL Türkiye) Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Serkan Hüseyin Şefik katılacak.

Daha önce Fenerbahçe Spor Kulübü tarafından da pazara sürülen Tablet PC modelleri Fenerium Mağazalarında taraftarlar ile buluşmuş ve belli bir satış rakamına ulaşmıştı.

Galatasaray Markalı ve Logolu Tablet PC Modelleri Geliyor
Galatasaray Markalı ve Logolu Tablet PC Modelleri Geliyor

Şimdi de Galatasaray Spor Kulübü bu yönde bir adım atarak GS Store üzerinden kendisine ait olan Tablet POC modelini satışa sunacaktır. Bu noktada da Galatasaray taraftarları elbette ki bu modele oldukça fazla ilgi gösterecektir.

Ancak iki takım tarafından ürettirilen ve pazara sürülen Tablet PC modellerinin pek dayanıklı ürünler olduğunu ve donanımsal anlamda da pek tatminkar sonuçlar vermediği belirtmekte fayda var.

Yani bir Samsung, Apple, Asus değil biliyoruz ancak gelen modellerinde bir Piranha, Volar veya Next modelleri kadar bile olamadığını belirtmekte fayda var.

Bakalım Galatasaray Spor Kulübüne ait olacak ve GS logosu ile pazara çıkacak olan Tablet PC modelleri beklenen ilgi ve alakayı görebilecek mi?

 

Galatasaray Markalı ve Logolu Tablet PC Modelleri Geliyor

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir