Pasaport Kayıt İşlemleriGalaxy Note 3’te Kablosuz Şarj Deneyimi Sunan S-View Flip Cover Kılıf

Galaxy Note 3’te Kablosuz Şarj Deneyimi Sunan S-View Flip Cover Kılıf

Samsung’un kendi telefon modelleri için ürettiği aksesuarlar arasında bugüne kadar geliştirilen en önemli model belki de S-View Flip Cover kılıfı oldu. Galaxy Note 3 modeli için üretilen S-View Flip Cover, son güncellemeyle birlikte çok önemli bir özellik edinmiş oldu. Bundan böyle bu aksesuar Galaxy Note 3 kullanıcılarına devrim niteliği taşıyan kablosuz şarj imkanı sağlayacak. Samsung, […]


Samsung’un kendi telefon modelleri için ürettiği aksesuarlar arasında bugüne kadar geliştirilen en önemli model belki de S-View Flip Cover kılıfı oldu.

Galaxy modeli için üretilen S-View Flip Cover, son güncellemeyle birlikte çok önemli bir özellik edinmiş oldu. Bundan böyle bu aksesuar Galaxy kullanıcılarına devrim niteliği taşıyan kablosuz şarj imkanı sağlayacak.

Samsung, S-View Flip Cover kılıfın arka tarafına Qi uyumlu bir panel ekledi ve bu sayede telefonları kablosuz şarja uygun bir formata soktu.

Piyasaya 70 dolar gibi bir fiyatla sürülen S-View Cover kılıfının bir çok kullanıcı tarafından memnuniyetle karşılandığını söylemek mümkün. Fakat kablosuz şarj özelliğini kullanabilmeni için sadece kılıf yeterli olmuyor. Kılıfla beraber bir şarj istasyonu da edinmeniz gerekir ki onun fiyatı da 30-40 dolar civarına tekabül ediyor.

  Bimeks Ön Siparişle Galaxy Note 3 ve Galaxy Gear Modelini Satışa Sundu

Yani kablosuz şarj özelliğini edinmek isteyen kullanıcılarının aşağı yukarı 100 dolar gibi bir parayı gözden çıkarmaları gerekiyor ki böyle bir teknoloji için gayet ideal bir fiyat.

Galaxy Note 3’te Kablosuz Şarj Deneyimi Sunan S-View Flip Cover Kılıf
Galaxy Note 3’te Kablosuz Şarj Deneyimi Sunan S-View Flip Cover Kılıf

Siyah ve beyaz olmak üzere iki farklı renk seçeneğiyle sunulan yeni S-View Flip Cover, önceki versiyonundaki özellikleri de barındırmaya devam ediyor. Kılıfın penceresine göre dizayn edilmiş bir arayüz sayesinde kapağı açmanıza gerek kalmadan müzik, kamera, iş notu ve menü gibi fonksiyonlar kullanılabiliyor.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status