Galaxy Note 7 Modeli İçin “Note 7 İade Kiti”

Kullanıcılardan Samsung Galaxy Note 7 serisini toplamaya başlayacak olan Samsung firmasının ürünleri iade almak üzere Özel Note 7 İade Kiti hazırladığı basına sızdırıldı.

İddiaya göre Note 7 serisinin iade alınması işlemlerinde Isıya Dayanıklı İç Çeperlere sahip bir kutu kullanılacak ve bu kutu özel olarak iade noktalarından merkeze ulaştırılacak.

Paylaşılan videolarda da bu özel kutu sistemi hakkında kullanıcılara kutunun bir örneği gösteriliyor. Ancak bunun ne kadar gerçek olduğu yoksa Samsung cephesi için dalga geçme amaçlı mı hazırlandığı bilinmiyor.

 

Ülkemizde İadeleri Satış Noktaları Alıyor

Samsung Galaxy Note 7 serisinin ilk modellerinde Para İadesi veya Yeni Bir Modelle Değişim işlemleri direkt olarak ürünün satın alındığı mağazalar üzerinden yürütülmüş idi.

Olası bir tamamen geri toplama sürecinde de yine Satış Noktaları ve Samsung Yetkili Servisleri konuyla alakalı olarak elini taşın altına koyacaktır diye düşünüyoruz.

Bu tarz bir Özel İade Kiti hazırlanması ve kullanıcılara gönderilerek cihazların İade Alınması pek olası görünmüyor.

 

Samsung Galaxy Note 7 İade Kiti
Samsung Galaxy Note 7 İade Kiti

 

Kutudan Eldiven de Çıkıyor

Gönderilen kutu sistemi özel bir iç materyal ile hazırlanmış durumda. Cihazdaki olası patlama ve ısınma durumlarında dışarıya bir zarar vermesini engelliyor.

Ayrıca cihazı kutuya koymak için bide eldiven eklenmiş kutu içeriğine.

Kutulanan ürünün hava yolu ile değil de uygun bir şekilde iade merkezine ulaştırılacağı bilgisi de verilmiş.

Kutudan çıktığı iddia edilen İade Kılavuzu ve yine gerçek olduğu söylenen kutunun açma videosunu sizlerle paylaşalım istedik.

Kaynak: http://www.sammobile.com/2016/10/11/samsungs-note-7-return-kit-comes-with-a-special-box-and-gloves/

Galaxy Note 7 Modeli İçin “Note 7 İade Kiti”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir