Galaxy Note 8 İçin Tarih Açıklandı

Samsung’un en yeni akıllı telefon modeli Galaxy Note 8, Samsung Mobil İletişim Departmanı tarafından yapılan açıklamaya göre Ağustos’un son haftasında tanıtılacak. Birçok kullanıcı ve otorite 23 Ağustos’ta açıklanmasına kesin gözle bakıyor.

 

Samsung daha önce fotoğrafları internete sızdırılmış olan ve herkes tarafından merakla beklenen Galaxy Note 8 modelinin tanıtımını için kesin tarih verdi. Mobil İletişim Departmanı Genel Müdürü  Gao Dongzhen tarafından yapılan açıklamaya göre yeni modelin tanıtımı Ağustos’un son haftasında yapılacak. Birçok kişi ise 23 Ağustos günü tanıtımın yapılmasını bekliyor.

Tavyan’da bir etkinlikte konuşan Gao Dongzhen, yeni model için çift kademeli bir satış politikası izleneceğini belirtti. İlk aşamada ABD, Güney Kore ve İngiltere’de Eylül ayının başlarında piyasa sürülecek olan Galaxy Note 8, ikinci aşamada global pazara açılacak. Global satışların da Ekim ayında yapılması planlanıyor.

Aynı serinin bir önceki modeli olan Galaxy Note 7 bataryalarındaki sorunlar nedeniyle patlaması ve birçok güvenlik problemine yol açmasıyla gündeme gelmişti. Birçok kez toplatılan telefonlar kullanıcılar tarafından oldukça tepki görmüş ve Samsung’a büyük zarar ettirmişti. iPhone 8 ile çok yakın tarihlerde piyasaya sürülecek olan Galaxy Note 8’in neler yapacağı ve kullanıcılar tarafından tercih edilip edilmeyeceği ise merak konusu.

Galaxy Note 8 İçin Tarih Açıklandı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir