Galaxy S2 Modeli İçin Android 4.1 Jelly Bean Güncellemesi Geliyor

Galaxy S2 Modeli İçin Android 4.1 Jelly Bean Güncellemesi Geliyor

Samsung firması neredeyse 2 senedir kendisini taşıyan Amiral Gemisi Galaxy S2 modeli için Android 4.1 Jelly Bean Güncellemesi için bir tarih açıkladı. Daha önce Galaxy S3 için güncelleme tarihi açıklayan ancak diğer modeller için net bir tarih vermeyen firma bir anlamda satışları ile hale firmaya destek sağlayan Galaxy S2 modeli içinde güncelleme çalışmalarına başladı. Samsung […]


firması neredeyse 2 senedir kendisini taşıyan Amiral Gemisi modeli için Android 4.1 Jelly Bean Güncellemesi için bir tarih açıkladı.

Daha önce için güncelleme tarihi açıklayan ancak diğer modeller için net bir tarih vermeyen firma bir anlamda satışları ile hale firmaya destek sağlayan modeli içinde güncelleme çalışmalarına başladı.

İsveç kanalından yapılan duyuruya göre Galaxy SII modeli için önümüzdeki ay güncelleme yayınlanmış olacak. Bu kapsamda Kies ve FOTA üzerinden Galaxy SII kullanıcıları cihazlarını güncelleme imkânına sahip olacaklar.

 

Samsung Galaxy S2 Modeli Android 4.1 Jelly Bean Güncellemesi
Modeli Android 4.1 Jelly Bean Güncellemesi

 

Gelecek güncelleme ile Galaxy S2 modelinde birçok düzenlemenin oluşacağı ve özellikle batarya ömrü konusunda gözle görülür bir iyileşme yaşanacağı planlanıyor. Ancak henüz ortada işleyen bir şey olmadığı için kesin bir şey söylemek gereksiz olacaktır.

2012 senesi bitmeden Samsung firmasının birkaç cihaz için daha Android 4.1 Jelly Bean güncellemesi çıkarması beklentiler arasındaki yerini aldı diyebiliriz.

 

  Samsung Galaxy S4 Patladı, Bir Ev Küle Döndü

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status