Galaxy S3 Türkiye Tanıtımı İstanbul’da Üç Ayrı Noktada Yapılacak

Samsung Türkiye amiral gemilerinden birisi olan Samsung Galaxy S3 modelinin Türkiye Basın Tanıtımı için çalışmalara devam ediyor.

30 Mayıs akşamı Nişantaşı’nda Bob SİNCLAR ve Cadde Bostan’da Avicii tarafından gerçekleştirilecek olan tanıtım partisi ve canlı performanslara birde Rumeli Hisarında video show eklendi.

Saat 22.00 itibariyle Rumeli Hisarının üç kulesine yansıtılacak olan görseller ile Türkiye pazarına girmeye hazırlanan Samsung Galaxy S3 modeli tanıtılacak. Bu sayede gösteri İstanbul’un birçok noktasında uzak ya da yakın fark etmeksizin izlenebilecek bir hale gelmiş olacak.

Samsung Galaxy S3 İstanbul Tanıtımı ve Canlı Performanslar
Samsung Galaxy S3 İstanbul Tanıtımı ve Canlı Performanslar

Ücretsiz olacak olan konser ve gösterimler için Samsung Türkiye tarafından açılan dahanelergorecegiz.com adresini ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca gösterileri izlemek isterseniz de 30 Mayıs akşamı facebook.com/SamsungTurkiye sayfasına giriş yaparak gösterileri Canlı olarak izleyebilirsiniz.

Sizde Samsung Galaxy S3 için yapılacak partilerde coşmak için o saatlerde istediğiniz noktada olabilir veya bilgisayar başından partileri ve gösterileri takip edebilirsiniz.

 

 

Galaxy S3 Türkiye Tanıtımı İstanbul’da Üç Ayrı Noktada Yapılacak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

12 Yorum

 1. Vallahi ben partiyi pek fazla beğenmedim büyüttükleri sanaatçılar ve efendime söyliyim etkinlik falan çok hoş değildi bana göre neyse her şeye rağmen güzel bir gündü benim için, başarılar samsung’a!

 2. 18 yaşıada müzik hayatında atılmış ve chris the french kiss ile mutheşem bir performans yakalayan bob sincları getirmeleri çok güzel olmuş bir kez daha tebrik ederim samsung organisazyon firmasını

 3. Parti çok güzeldi. Gittim ne yaptığımızı söyleyelim ilk başta zaten sizin de bildiğiniz gibi canlı yayyın olarak yayınlandı pek kalabalık sayılıp sayımayacağı bilinmez ama ben kendi adıma baya eğlendim.

 4. Google reklamlarında çıkan galaxy s3’ü tıklayınca doğru bir sonuç gösterilemedi. oysa ki samsung galaxy g3’ün özelliklerine bakmak için tıklamıştım. bu sizden mi kaynaklanıyor?

  Cevapla
 5. Samsung telefonları benim isteğimi tam olarak tamamlayamıyor nedense bir türlü. bu isteğimi tamamlasa bile çok pahalı bana göre tasarımsal olarak ileriye gittikçe işlevselliği düşüyor telefonların.

  Cevapla
 6. ya samsung neden şu partiyi 30 mayıs’ta yapıyorsun be adam? O gün benim sevgilimin doğum günü partisi var. Duur yada o’nu alıp size mi gelsek he? Hem hediye diye yuttururum :) Güzel olur ama

 7. Samsung’un amiral gemisi diyerek çok güzel tarif etmişsiniz Samsung Galaxy g3’ü bana göre de öyle. En önde giden telefonlardan biri samsung galaxy s3. Türkiye’de tanıtım yapmasının nedeniyse bu modelini sağlam bir yere oturmak için bence

 8. Elektro müziğin duayeni adam geliyor be! şu işe bakın avica Türkiye’de. Telefon için değil de dj için gideceğim ben de. Hadi İstanbul kop kop diyeceğim. Teşekkürler Samsung Teşekkürler Galaxy S3 :)

 9. Bob Sinclar denilen kişiyi daha önce duymadım hiç gençlerin ilgisini çekmesi tabi ki normal fakat bunun yerine benim için önemli olan bu işten anlayan adamların bana gelip bir şeyler anlatması. Gideceğim tanıtımına hem eğlenmek hem de bilgilenmek için.

  Cevapla
 10. Samsung telefonları Türkiye’de hep tuttu. Umuyorum ki bu telefonda hep tutacak. Tutmasının sebebide yani kesinlikle kalitesi olsa gerek. Sanırım bu telefonda herzamanki kalitesini yansıtacak.

  Cevapla
 11. İstanbul dışında herhangi bir şehirde de büyük şehirlerişmizd de olsaydı çok iyi olurdu şu anda gitme ihtimalim yok istanbul dışındayım. ancak piyasaya çıkınca göreceğiz bizde.

 12. Vay be tanıtım organizasyonu süpermiş Bob SİNCLAR’ı bile getirmiş adamlar zamnını olan gitsin bence Nişantaşına