Galaxy S4 İçin Teknoloji Mağazaları da Ön Sipariş Toplamaya Başladı

Galaxy S4 İçin Teknoloji Mağazaları da Ön Sipariş Toplamaya Başladı

Nisan sonu itibari ile pazarda nokta bazlı olarak satışına başlanması beklenilen Samsung Galaxy S4 modeli için Turkcell, Vodafone ve Avea dışında Teknoloji Mağazaları da Ön Sipariş girişine başladı. Yaklaşık olarak 10 – 15 günlük bir süreç sonunda 1999 TL fiyat etiketi ile hemen hemen her noktada satışına başlanılacak olan Galaxy S4 modeli için önce Operatörler […]Nisan sonu itibari ile pazarda nokta bazlı olarak satışına başlanması beklenilen Samsung modeli için Turkcell, Vodafone ve Avea dışında Teknoloji Mağazaları da Ön Sipariş girişine başladı.

Yaklaşık olarak 10 – 15 günlük bir süreç sonunda 1999 TL fiyat etiketi ile hemen hemen her noktada satışına başlanılacak olan modeli için önce Operatörler fiyatlarını açıkladılar şimdi de TeknoSA gibi, Bimeks gibi firmalar fiyat bilgisi ve sipariş girişlerine başlamış durumda.

Mayıs ayı itibariyle Samsung fırtınasının esmesi beklenebilir aslında. Sony Xperia Z modelinin başarılı bir satış rüzgârı oturtamaması, HTC One modelinin ise halen muallakta olmasından dolayı modeli pazardaki bütün üst düzey kullanıcıları alacak gibi görünüyor.

  SnapDragon 800’lü Galaxy Note 3 Daha Fazla Özellikle Pazara Çıkıyor
Galaxy S4 İçin Teknoloji Mağazaları da Ön Sipariş Toplamaya Başladı
Galaxy S4 İçin Teknoloji Mağazaları da Ön Sipariş Toplamaya Başladı

Samsung firmasının serisinden sonra satış grafiğini daha da yukarı çıkarmak adına pazara sunduğu Galaxy S4 modeli ile şu aşamada Türkiye pazarı için bunu başaracak gücü görebiliyoruz.

Rakiplerin pazarda adım atmaması durumunda ise Türkiye Mobil Cihaz Pazarı bir anlamda Samsung – Apple arasındaki çekişmenin yaşandığı bir Pazar haline gelecek ve diğer markalar kalanlarla yetinmek durumunda kalacak gibi görünüyor.

 

 

iPhone Hafızada Yer Açma

YAZAR HAKKINDA

Kadir AKBALIK
Kadir AKBALIK Teknoloji'nin mobil odağında aldığı eğitim sonrasında, internet haberciliğinde bu bilgilerini okuyucularımıza aktarmaktadır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

  1. bence alınmaz fiyat çok yüksek eğer beklenirse 1600 tl ye birkaç hafta sonra rahatrlıkla alırsınız
    örnek isterseniz sony xperia z modeli
    paralel ithalat olanları gelinceye kadar fiyatı 2000 tl idi şimdi 1550 tl ye satılıyor. paranız çok değilse bir iki hafta bekleyin. vereceği 100 tl lik aksesuara aldanıp almayın.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status