Galaxy S5 ve Xperia Z2 En Uzun Batarya Ömrüne Sahip Cihazlar

Galaxy S5 ve Xperia Z2 En Uzun Batarya Ömrüne Sahip Cihazlar

Akıllı Telefon Kullanıcıları için en fazla ön plana çıkan ihtiyaçlardan birisi Uzun Batarya Ömürleri olmaya başladı. Her türlü Donanımsal ve Yazılımsal özelliğin cihazlara eklenmesi ile artık bir günü bile doldurmadan biten batarya süreleri kullanıcılar için de bir çileye dönüşmeye başladı. Pazarda hali hazırda satışı yapılan Akıllı Telefonlara baktığımızda ise Batarya Ömrü olarak şu aşamada Samsung […]


Akıllı Telefon Kullanıcıları için en fazla ön plana çıkan ihtiyaçlardan birisi Uzun Batarya Ömürleri olmaya başladı.

Her türlü Donanımsal ve Yazılımsal özelliğin cihazlara eklenmesi ile artık bir günü bile doldurmadan biten batarya süreleri kullanıcılar için de bir çileye dönüşmeye başladı.

Pazarda hali hazırda satışı yapılan Akıllı Telefonlara baktığımızda ise Batarya Ömrü olarak şu aşamada Samsung Galaxy S5 ve Sony Xperia Z2 modellerini lider olarak görüyoruz.

Tabi ki yapılan incelemelere göre ortaya çıkan süreler normal kullanımda farklı olabilecektir. Kullanılan Uygulama ve Kullanım Alışkanlıkları bu sebep olan ana unsurlar olacaktır.

Ancak ortalama olarak baktığımızda 8 Saat 20 Dakika batarya süresine sahip Samsung Galaxy S5 ile 8 Saat 10 dakika batarya ömrüne sahip Sony Xperia Z2 modeli şuan pazardaki batarya şampiyonları olarak görülebilir.

En Uzun Batarya Ömrüne Sahip Akıllı Telefon
En Uzun Batarya Ömrüne Sahip Akıllı Telefon

 

Cihaz dolum sürelerine baktığımızda ise en uzun sürede şarj olan cihaz olarak Sony Xperia Z2 modeli görülüyor. Tabi ki buradaki uzunluktan kastımız 3 saat 32 Dakika gibi bir süre. En hızlı şarj süresi ise Oppo Find 7A serisinde. Ortalama şarj süresi ise 1 saat 22 Dakika olarak görünüyor.

Akıllı Telefon Şarj Süreleri
Akıllı Telefon Şarj Süreleri

  Batarya Ömründe Yeni Lider LG G3

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

2 yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status