Galaxy S6 Ailesi İçin NFC’li Klavyeli Kılıf SlimType

Samsung Galaxy S6 ve Samsung Galaxy S6 Edge modelleri için NFC ile Kablosuz Bağlantı imkânı sunan Klavyeli Kılıf modeli SlimType duyuruldu.

Norveç’li One2Touch firması tarafından üretilen ve SlimType ismi ile pazara sürülen Klavyeli Kılıf modeli bilinen Klavye Yapılarından çok daha farklı ve gerçek anlamda cihaza ayrı bir hava katmayı başarmış durumda.

QWERTY Klavye olmadan olmaz diyenlerin ya da uzun Metin Mesajları ile E-Mail Yazanların sıkça kullanabileceği bir ürün pazara çıkmış durumda.

Yapı olarak da cihaza ekstra bir kalınlık katmadığı için Akıllı Telefon Kullanıcıları açısından Klavyeli Kılıf ile Normal Kılıf yapısı arasında bir farklılık olmayacaktır.

 

Klavyeli Kılıf SlimType
Klavyeli Kılıf SlimType

 

Bluetooth Yerine NFC Kullanıyor

Zaten bir Kılıf Üzerine entegre edilmiş olmasından dolayı Bluetooth gibi Uzak Mesafe İletişi sağlayan bir yapıya ihtiyaç duymayan SlimType modeli direkt olarak NFC ile bağlantı sağlıyor.

Bu sayede de Güç Tüketimi ve İnce Yapıdan da taviz vermemiş oluyor.

NFC Yapısını destekleyen diğer Akıllı Telefon Modelleri için de yakın dönemde bu tarz Klavyeli Kılıf Modellerinin çıkması pek de sürpriz olmayacaktır artık.

 

Klavyeli Kılıf SlimType Renk Seçenekleri
Klavyeli Kılıf SlimType Renk Seçenekleri

 

Uygulaması İle Daha Verimli Hale Geliyor

Google Play Store üzerinden Ücretsiz olarak indirilmesi mümkün olan SlimType Uygulaması ile klavyeyi çok daha verimli olarak kullanabiliyorsunuz.

Size özel Kişiselleştirmeler sunan klavyeden ayrıca kısa yolları ve emojileri de rahatlıkla kullanabiliyor ve metne ekleyebiliyorsunuz. Ayrıca ilerleyen günlerde Uygulama Üzerine birçok ekleme yapılarak ürünün hem kullanım noktasında hem de işlevsellik noktasında daha ileri bir yapıya kavuşması da sağlanacak gibi görünüyor.

 

Klavyeli Kılıf SlimType Modeli
Klavyeli Kılıf SlimType Modeli

 

Satış Fiyatı 150 TL Olacak

Henüz resmi olarak satışına başlanılmasa da Ülkemizde ortalama olarak 150 TL’den satışa çıkması bekleniyor SlimType isimli bu Klavyeli Kılıfın.

İlk olarak Samsung Galaxy S6 ve Samsung Galaxy S6 Edge modelleri için üretilen modelin İlgi Görmesi halinde Samsung Galaxy Note 5, Samsung Galaxy S6 Edge+, LG G4, Sony Xperia Z5, HTC One M9 gibi modeller için de üretilmesi beklenebilir.

One2Touch firması tarafından pazara ilk etapta Safir Siyahı, Kiran Kırmızısı ve İnci Beyazı olmak üzere 3 farklı renk seçeneği ile sunulacak olan SlimType serisinin Şubat ayı gibi satışa çıkması bekleniyor.

 

 

Galaxy S6 Ailesi İçin NFC’li Klavyeli Kılıf SlimType

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir