Galaxy S8 Mini yolda!

Galaxy S8 Mini yolda!

Bu seferde kullanıcılarının önüne S8 Mini’yi serecek olan firması, kullanıcı havuzunu genişletmenin yollarını arıyor!

 

 

S8 serisinin başarısı herkes tarafından kabul edilen bir gerçeğe dönüşmüştü. Buna kanıt olarak birçok kullanıcı anketini ve firmasına kazandırdığı ödülleri gösterebiliriz. Bu sefer de , kullanıcılarına yeni bir S8 modeli ile çıkmayı planlıyor. S8 ile birlikte çok iddialı bir sıçrama yakalan elektronik devi şirket, yeni bir boyutta olan S8 Mini ile başarısını sürdürmeyi planlıyor.

Farklı ekran boyutlarını kullanarak çok daha fazla çeşitli ve geniş bir kullanıcı kitlesine sahip olmak isteyen , yeni planladığı bu ekran boyutuyla çok kısa bir süre içerisinde kullanıcıların karşısına geçmeyi planlıyor. Yakın bir süre önce S8 Active’i onaylayan şirket, kısa bir süre içerisinde de S8 Mini’yi onaylayacağı şirkete yakın olan bir çok kişi tarafından onaylanmakta.

Yapılan iddialara göre bu yeni model Galaxy S8’in, Snapdragon 821 işlemcisinden güç alacağı ve 32 GB depolama alanı ile birlikte 4 GB’lık bir belleğe sahip alacağı söyleniyor. S8 Mini’nin kamerasına gelecek olursak 12 MP Çift Pikselli bir kamera teknolojisine sahip olacağı söylemler arasında.

Bu yeni modelin ilk başta Güney Kore’de satışa sunulacağı bilinmekte. Alınan geri bildirimler ve satış durumlarına göre kısa bir süre içerisinde bütün dünyada satışa sunulması planlanıyor. Henüz bu bilgiler dışında Galaxy S8 Mini için farklı bir detay gündemde yok. En kısa sürede Samsung firmasının bir açıklama yapacağı söyleniyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • YORUM
Dost Siteler
Android telefonlar için ücretsiz APK indirin ve oynayın.
Mobil cihazlarınızdan ücretsiz olarak android oyunlar indirebilirsiniz.
En iyi program ve oyun indirme sitesi indirshop
DMCA.com Protection Status