Game of War oyunu

Son zamanların en fazla oynanan oyunlarına baktığımızda birçok oyun diğerlerine göre daha trend hale gelmiştir. Özellikle strateji ve savaş oyunlarının çok fazla talep gördüğü günümüzde hemen hemen her akıllı telefon sahibi kişilerin oynadığı oyunlar arasındadır. İşte bu oyunlardan birisi de iOS işletim sistemine sahip cihazlarınız üzerinde çevrimiçi olarak dünya üzerindeki birçok oyuncuyla birlikte oynanan bir strateji ve imparatorluk kurma oyunu olan Game of War – Fire Age.  Bu harika oyun ile büyük bir kral olabilir ve imparatorluğunuzu kurarak hızlı adımlarla zirveye doğru yol alacaksınız.

Dünya üzerinde ve Türkiye’de çok fazla oyuncu tarafından oynanan ve giderek bağımlılık yaratan bu harika imparatorluk oyununda dünyaya sahip olmak ve ele geçirmek için çeşitli savaşların içerisinde kendinizi bulacaksınız ve sıkı bir mücadeleyle kendinizi ve imparatorluğunuzu koruyacaksınız. Oyun içerisinde düşmanlarınız olabileceği gibi sizin tarafınızda birlikte savaşacağınız dostlarınızda olacaktır. Beraberlik ve birliği de barındıran Game Of War size birçok duyguyu birlikte yaşama şansı sunarak adeta içine hapsedecek.

Game of War oyunu
Game of War oyunu

Öncelikle oyuna kendi şehrinizi kurarak başlayacaksınız daha sonra zaman geçtikçe kendi askerlerinizi yetiştirmeye başlayacaksınız ve onları çeşitli silahlar ve cephanelikle donatarak savaşa hazır hale getireceksiniz. Aynı zamanda kahramanlarınızı yetiştirmeye başlayarak, yapacağınız görevlerle kahramanlarınızın özelliklerini ve seviyesini geliştirebileceksiniz. Böylelikle oyun daha eğlenceli bir hale gelecek ve siz kendinizi oyunun bir parçası olarak göreceksiniz. Sizde bu oyuna dahil olmak ve kendi imparatorluğunuzu kurmak istiyorsanız bir an önce oyunu indirin ve heyecan başlasın.

Game of War oyunu

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir