Gaziantep’te Eğitim Veren Zirve Üniversitesine de Kayyum Atandı

Gaziantep’te Eğitim Veren Zirve Üniversitesine de Kayyum Atandı

Paralele Yapı operasyonları kapsamında her noktada bulunan kurum ve kuruluşlara yapılan operasyonlardan birisi de İpek Eğitim ve Kültür Vakfı yönetimindeki Gaziantep Zirve Üniversitesine yapıldı. Mart ayında yapılan İpek Eğitim ve Kültür Vakfı operasyonu sırasında el konulan evrakları inceleyen mahkeme Gaziantep Zirve Üniversitesi tarafından özellikle Paralel Yapı ve onun Yan Organizasyonlarına para aktarıldığı şüphesi üzerine Üniversite […]yorumlar.net

Paralele Yapı operasyonları kapsamında her noktada bulunan kurum ve kuruluşlara yapılan operasyonlardan birisi de İpek Eğitim ve Kültür Vakfı yönetimindeki Gaziantep Zirve Üniversitesine yapıldı.

Mart ayında yapılan İpek Eğitim ve Kültür Vakfı operasyonu sırasında el konulan evrakları inceleyen mahkeme Gaziantep Zirve Üniversitesi tarafından özellikle Paralel Yapı ve onun Yan Organizasyonlarına para aktarıldığı şüphesi üzerine Üniversite Yönetimine kayyum ataması yaptı.

Vakıflar Bölge Müdürlüğü tarafından yapılan hazırlanan rapor sonrasında Zirve Üniversitesi Mütevelli Heyeti adına tüm yetkilerin kullanılması için üniversiteye Kayyum Ataması yapıldı.

Mahkeme tarafından Üniversite Mütevelli Heyetine aralarında eski bakan Vehbi Dinçerler gibi isimlerin de bulunduğu 8 kişilik bir heyet atadı.

Üniversitenin geleceği ve ilerleyen süreçte nasıl bir satış işlemine tabi tutulacağı şu aşamada henüz netleşmiş değil.

iPhone Hafızada Yer Açma

YAZAR HAKKINDA

Serkan YILDIRIM
Serkan YILDIRIM Sakarya Üniversitesi Mezunu, Teknoloji Market Çalışanı. Geceleri Teknoloji Dünyasına Giriyor, Sabahları Bunu Satışa Dönüştürüyor.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status