Gear S3 ve Galaxy S8 Modellerinde Galaxy Note 7 Sahiplerine Özel İndirimler Yapılacak

Samsung Galaxy Note 7 serisinde yaşattığı hayal kırıklığı ile büyük bir müşteri kitlesini kaybetme ile karşı karşıya kalan Samsung cephesinin Samsung Gear S3 ve Samsung Galaxy S8 modelleri için yeni bir kampanya hazırlığında olduğu gelen bilgiler arasında.

Buna göre Samsung Galaxy Note 7 sahibi olan ve Samsung tarafından Değişim Programı kapsamında Para İadesi ya da Cihaz Değişimi yapan müşterilere SMS ve MAİL ile çeşitli indirim kuponları gönderilecek.

Bu kuponlar üzerinden gerek Samsung Gear S3 Akıllı Saat modeli gerekse de Samsung Galaxy S8 Akıllı Telefon ailesinde ciddi indirimler kullanıcılar ile buluşmuş olacak.

 

Samsung Galaxy Note 7 İade Süreci
Samsung Galaxy Note 7 İade Süreci

 

Samsung Galaxy Note 7 Kullanıcıları Mağdur Oldu

Samsung cephesinde Note 7 sorunu özellikle Mali olarak büyük bir kayba neden olurken diğer taraftan da Kullanıcı Sadakati ve Kullanıcı Memnuniyeti konularını ön plana çıkardı.

Samsung Galaxy Note 7 modelinin dünya çapında pazara çıktıktan sonraki 1 ay gibi bir süre içinde 2.5 Milyondan fazla satış görmesi ve bu süreç sonunda kullanıcıların Kullanım – İade – Değişim sürecinde gördükleri zararları firma bir anlamda karşılayacaktır.

Elbette ki bu sürecin geri dönüşümü olmayacaktır ancak Note 7 serisinde sıkıntı yaşayan müşteriler için Samsung cephesinde ciddi bir kampanya hazırlığı var gibi görünüyor.

Özellikle Samsung Galaxy Note 7 serisinden sonra Para İadesi almak yerine Samsung Galaxy S7 Edge modelini tercih ederek Samsung firmasına olan güvenini gösteren kullanıcıların bu süreç sonunda daha karlı çıkması bekleniyor.

 

Samsung Galaxy S8
Samsung Galaxy S8

 

İndirimler, Hediyeler ve Diğer Detaylar Henüz Belli Değil

Gerek Samsung Genel Merkezi gerekse de Samsung Türkiye şu aşamada bir kampanya ya da indirim bilgisi vermedi.

Şu aşamada Ürünlerin İade ve Değişim İşlemlerinin hızlı bir biçimde yapılması planlanıyor.

11 Kasım gibi bu sürecin tamamlanması sonrasında firmanın kendi iç dinamikleri kapsamında bir Note 7 Müşteri Memnuniyeti Kampanyası başlatması ve kullanıcılardan bir anlamda Özür Dilemesi bekleniyor.

Bakalım bu süreç nasıl işleyecek ve gerçek anlamda Samsung cephesinden nasıl bir indirim ve kampanya bilgisi gelecek.

Gear S3 ve Galaxy S8 Modellerinde Galaxy Note 7 Sahiplerine Özel İndirimler Yapılacak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir