GearBest Sitesi BKM Express Ödeme Sistemini Kullanmaya Başladı

Son birkaç aydır Türk Kullanıcılar için ciddi adımlar atmaya başlayan GearBest sitesi son olarak ödeme sıkıntısı yaşayan veya güven problemi duyanlar için BKM Express ile ödeme kabul etmeye başladı.

BKM Express sistemi birden fazla Banka Kartı ve Kredi Kartını tanımlayabildiğiniz ve ödeme sırasında ilgili alışveriş sitesine herhangi bir Kart Bilgisi vermeden ödeme yapabildiğiniz bir sistem.

Bankalararası Kart Merkezi (BKM) tarafından oluşturulan BKM Express Sistemi sayesinde ilgili alışverişi direkt olarak Türk Lirası cinsinden ödeyebileceksiniz.

Bu sayede de farklı bankaların farklı kurlar üzerinden alışverişi size fatura etmesinin de önüne geçilmiş olacak.

 

GearBest - BKM Express

 

BKM Express Anlaşmasına Özel GearBest İndirimleri

BKM Express ile yapılan anlaşma sonrasında tr.gearbest.com adresi üzerinden bu anlaşmaya özel olarak bazı ürünlerde Özel İndirimler yapılmış durumda.

Stoklarla sınırlı olan bu ürünlerden satın almak isteyen arkadaşlarımız https://tr.gearbest.com/promotion-bkm-special-1631.html?lkid=12488149 adresi üzerinden kampanyalı ürünlere göz atabilirler.

Kampanyanın ne kadar devam ettirileceği bilemiyoruz. Bu sebeple de alım yapmayı düşünenler ellerini çabuk tutsunlar diyebiliriz.

 

GearBest Sitesi BKM Express Kampanyası

 

Türkiye’ye Özel Ücretsiz Kargo Seçenekleri

Ülkemizde ciddi bir satış grafiği yakalamayı başaran Çinli GearBest sitesi bu anlamda ürün satın almak isteyenlere Ücretsiz kargo seçeneği ile ürün gönderimi yapıyor.

Birçok üründe Takip Kodlu Kargo Seçeneğini ücretsiz olarak sunan firma ürünlerin takip edilebilmesi için de kullanıcılara Kargo Takip Kodu vermiş oluyor.

Farklı firmalar üzerinden ürün gönderimlerini destekleyen firmanın ürünleri ülkemizde PTT Kargo, Aramex, MNG Kargo ve Yurtiçi Kargo tarafından tüketicilere ulaştırılıyor.

Firmanın Türkçe Dil Desteği sunduğu sitesine tr.gearbest.com adresi üzerinden erişim sağlayabilirsiniz.

GearBest Sitesi BKM Express Ödeme Sistemini Kullanmaya Başladı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir