GearBest Türkçe Dil Destekli Sitesini Kullanıma Sundu

GearBest Türkçe Dil Destekli Sitesini Kullanıma Sundu

Çin’in önemli E-Ticaret Sitelerinden birisi olan ve ülkemize de ciddi anlamda ürün gönderimi yapan GearBest sitesi Türkçe Dil Destekli sitesini aktife aldı.


Çin’in önemli E-Ticaret Sitelerinden birisi olan ve ülkemize de ciddi anlamda ürün gönderimi yapan sitesi Türkçe Dil Destekli sitesini aktife aldı.

Daha önce İngilizce Dil Seçeneği ile kullanıcılarına hizmet sunan firma https://tr.gearbest.com adresi üzerinden artık Türkiye’den giriş yapan kullanıcılara Türkçe Dil Desteği ile hizmet sunuyor olacak.

Tabi ki firması şu aşamada bir Türkiye Ofisi açmış durumda değil. Yani ürünler yine Çin üzerinden kargo ile gönderilecek ve ortalama 4 – 10 gün arasında PTT veya Yurtiçi Kargo ile adresinize ulaştırılıyor olacak.

 

GearBest Türkiye

 

Son Dönemde Türkiye Satışları Yükseldi

Yurtdışında Alışveriş Limitinin 30 dolara çekilmiş olmasına rağmen özellikle Çin menşeli sitelerden yapılan alışverişlerde azalma yerine artış yaşanmaya başlanmış durumda.

  GearBest Yurtdışı Alışverişlerindeki Gümrük Vergisini Karşılayacağını Duyurdu

Ülkemizde oldukça pahalı rakamlara satılan ürünler dışında Aksesuar ve Ucuz Drone ürünlerinin de ciddi bir satış grafiğine ulaştığı site üzerinden ülkemize gönderilen ürünler dilenirse Ücretsiz Kargo seçeneği ile dilenirse de Sigortalı olarak gönderilebiliyor.

Türkçe Dil Desteği sunan web sitesinin açılması ile sitesinin Türkiye’ye verdiği önem de aslında ortaya çıkmış durumda.

Hatırlayacağınız üzere geçtiğimiz aylarda firması .de adresi üzerinden Türkçe Dil Seçeneği sunmaya başlamış ve birkaç ay sonrasında da için çalışmalar başlamıştı.

GearBest Türkiye için yakın dönemde bir adım atılır mı bilemem ama birkaç kişilik bir ekibin gerek Çin gerekse de Türkiye üzerinden yoğun bir çalışma içinde olduğunu görebiliyoruz.

  Amazon Türkiye Operasyonu Temmuz 2018’de Kapılarını Açıyor

Bakarsınız kısa bir süre sonra gearbest.com.tr adresi üzerinden de ürün satışlarına başlar firma.

 

GearBest Türkiye - Türkçe Dil Destekli

 

GearBest Üzerinden Ürün Nasıl Satın Alınır?

Bu konuda kısa bir süre içinde bir video çekerek GearBest Türkiye sayfasından nasıl alışveriş yapabileceğinizi sizlere kademeli olarak gösteriyor olacağız.

Bu sebeple de https://www.youtube.com/cepseyir sayfasını takipte kalabilirsiniz. Ayrıca açılışa özel GearBest İndirimleri için https://tr.gearbest.com/promotion-gearbest-turkiyede-special-1631.html?56 sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

 


Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status