GearBest Türkiye Alışverişlerde Kredi Kartına Taksit Dönemini Başlattı

Geçtiğimiz günlerde Türkçe Dil Desteği ile tr.gearbest.com adresi üzerinden hizmet sunmaya başlayan Çinli GearBest sitesi şimdi de PayU ile anlaşarak 12 Aya Kadar Kredi Kartına Taksit seçeneğini sisteme ekledi.

Türkiye Pazarına önem verdiklerini her fırsatta dile getiren GearBest sitesi ülkemizdeki potansiyel müşterilere daha rahat ulaşabilmek adına ve ödeme noktasında daha fazla seçenek sunabilmek adına çeşitli anlaşmalar yapmaya devam ediyor.

Geçtiğimiz günlerde BKM Express ile anlaşma yaparak Bankalararası Kart Merkezi üzerinden ödeme almaya başlayan firma şimdi de PayU firması ile anlaşarak Türk Kredi Kartlarına Taksit seçeneğini aktif hale getirdi.

 

GearBest Ödeme Türleri

 

Alışverişlerde 12 Aya Kadar Taksit İmkânı

PayU üzerinden Taksit Seçeneği sunan GearBest firması kullanıcılarına sistem üzerinden 12 Aya Kadar Taksit imkânı da sağlamış durumda.

Tabi ki artan taksit sayısına göre sistemin alacağı komisyon bedellerinin de eklenmesi ile Peşin Fiyatına Taksit seçeneği şu aşamada sunulamamış durumda. Ancak ilerleyen süreçte GearBest Türkiye ekibi bu konuda da adımlar atacak gibi görünüyor.

Sisteme eklenen bilgiye göre şu aşamada;

  • Axess
  • Bonus
  • CardFinans
  • Maximum
  • Paraf
  • Word

özelliklerine sahip kredi kartlarına Taksitli Satış yapılabiliyor. Bankaların kullandıkları kart sistemlerine baktığımızda da neredeyse tüm bankaların kredi kartlarına taksit imkânı sunulmuş durumda.

Ayrıca daha önce başlatılan BKM Express ve Havale İle Ödeme seçenekleri de aktif olarak kullanımda.

GearBest Türkiye adresine erişim sağlamak için tr.gearbest.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

GearBest Taksit SeçeneğiGearBest Türkiye

 

Ödeme Ekranında Karşınıza Çıkıyor

Kredi Kartına Taksit seçeneği ödeme ekranına geldiğinizde karşınıza çıkıyor. İlgili seçeneği seçip ileri dediğinizde ise sizden öncelikli olarak Kredi kartı Numaranızı istiyor.

Kart Numaranızı girip İsim – Soyisim kısmına tıkladığınızda ise size kartın uyum durumuna göre 1 ila 12 ay arasındaki taksit seçeneklerini aktif hale getiriyor.

Bu kısımda taksit seçeneğini seçip bilgileri de doldurduktan sonra 3D Security Sistemi üzerinden direkt Türk Lirası olarak yapacağınız alışveriş tutarı ile ilgili size bir SMS geliyor. Sonrasında ise satın alma işlemi tamamlanmış oluyor.

Site Linki: tr.gearbest.com

GearBest Türkiye Alışverişlerde Kredi Kartına Taksit Dönemini Başlattı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.