Pasaport KayıtGeleceğin Teknolojisi Akıllı Saat Teknolojisi ve Giyilebilir Teknolojiler Olacak

Geleceğin Teknolojisi Akıllı Saat Teknolojisi ve Giyilebilir Teknolojiler Olacak

Son yıllarda Cep Telefonu modellerinden hızlı bir şekilde Akıllı Telefon modellerine geçen Teknoloji Dünyası gözünü daha çok Giyilebilir Teknoloji ve Akıllı Saat gibi yeni nesil ürünlere çevirmiş durumda. Özellikle LG ve Samsung gibi firmalar tarafından üzerinden yoğun bir şekilde çalışmalar yapılan Bükülebilir Ekran Teknolojisinin kullanılabilir hale gelmesi ile teknoloji dünyasının seyir defteri de kendisine bir […]


Son yıllarda modellerinden hızlı bir şekilde modellerine geçen Teknoloji Dünyası gözünü daha çok ve gibi yeni nesil ürünlere çevirmiş durumda.

Özellikle LG ve Samsung gibi firmalar tarafından üzerinden yoğun bir şekilde çalışmalar yapılan Bükülebilir Ekran Teknolojisinin kullanılabilir hale gelmesi ile teknoloji dünyasının seyir defteri de kendisine bir rota çizmeye başlayacak gibi görüyor.

Giderek büyüyen modellerinden sonra bir anda ortaya çıkan Teknolojisi ise önümüzdeki 5-6 yıl içerisinde zirveye oynayacak bir teknoloji gibi görünüyor.

Geleceğin Teknolojisi Akıllı Saat Teknolojisi ve Giyilebilir Teknolojiler Olacak

Apple, Samsung, Sony, Motorola gibi birçok firmanın üzerinde çalışmalar yaptığı ve birkaç güne ilk modelleri görmeye başlayacağımız ürünleri gelecek senelerde en fazla aranılan ve sorgulanan modeller olacak gibi görünüyor.

Henüz yeni yeni pazarda duyulmaya başlanılan Akıllı Saat teknolojisinden sonra sırayı ise alacak. Özellikle bükülebilir ekran teknolojisinin önümüzdeki 5-6 yıllık süreçte oldukça büyük bir yol kat edeceğini rahatlıkla söyleyebiliriz.

Bu noktada da Akıllı Saat Patlaması sonrasında bileklik şeklindeki telefonlardan cüzdana koyabileceğimiz bilgisayarlara kadar birçok yeni ürün ve teknoloji ile karşı karşıya kalabiliriz.

 

 

  Ödüllü Telefon Acer CloudMobile Eylül Ayında Satışa Çıkıyor

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status