Geleceğin Teknolojisi Akıllı Saat Teknolojisi ve Giyilebilir Teknolojiler Olacak

Son yıllarda Cep Telefonu modellerinden hızlı bir şekilde Akıllı Telefon modellerine geçen Teknoloji Dünyası gözünü daha çok Giyilebilir Teknoloji ve Akıllı Saat gibi yeni nesil ürünlere çevirmiş durumda.

Özellikle LG ve Samsung gibi firmalar tarafından üzerinden yoğun bir şekilde çalışmalar yapılan Bükülebilir Ekran Teknolojisinin kullanılabilir hale gelmesi ile teknoloji dünyasının seyir defteri de kendisine bir rota çizmeye başlayacak gibi görüyor.

Giderek büyüyen Akıllı Telefon modellerinden sonra bir anda ortaya çıkan Akıllı Saat Teknolojisi ise önümüzdeki 5-6 yıl içerisinde zirveye oynayacak bir teknoloji gibi görünüyor.

Geleceğin Teknolojisi Akıllı Saat Teknolojisi ve Giyilebilir Teknolojiler Olacak

Apple, Samsung, Sony, Motorola gibi birçok firmanın üzerinde çalışmalar yaptığı ve birkaç güne ilk modelleri görmeye başlayacağımız Akıllı Saat ürünleri gelecek senelerde en fazla aranılan ve sorgulanan modeller olacak gibi görünüyor.

Henüz yeni yeni pazarda duyulmaya başlanılan Akıllı Saat teknolojisinden sonra sırayı ise Giyilebilir Teknoloji alacak. Özellikle bükülebilir ekran teknolojisinin önümüzdeki 5-6 yıllık süreçte oldukça büyük bir yol kat edeceğini rahatlıkla söyleyebiliriz.

Bu noktada da Akıllı Saat Patlaması sonrasında bileklik şeklindeki telefonlardan cüzdana koyabileceğimiz bilgisayarlara kadar birçok yeni ürün ve teknoloji ile karşı karşıya kalabiliriz.

 

 

Geleceğin Teknolojisi Akıllı Saat Teknolojisi ve Giyilebilir Teknolojiler Olacak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir