Pasaport Kayıt İşlemleriGeneral Mobile Discovery 16 GB Modelini Pazara Sürdü

General Mobile Discovery 16 GB Modelini Pazara Sürdü

General Mobile tarafından Türkiye pazarında oldukça iyi satış rakamlarına ulaşmayı başaran Discovery modeline küçük bir makyaj yapıldı. 599 TL’den satışa çıkan 4 Çekirdek, 8 MP Kamera, 1 Gb Ram gibi özellikleri ile yok satmayı başaran General Mobile Discovery Depolama Alanı noktasında ise rakipleri karşısında 4 GB’lık bir alanla tutunmaya çalışmakta idi. Gelen geri bildirim ve […]


tarafından Türkiye pazarında oldukça iyi satış rakamlarına ulaşmayı başaran modeline küçük bir makyaj yapıldı.

599 TL’den satışa çıkan 4 Çekirdek, 8 MP Kamera, 1 Gb Ram gibi özellikleri ile yok satmayı başaran Depolama Alanı noktasında ise rakipleri karşısında 4 GB’lık bir alanla tutunmaya çalışmakta idi.

Gelen geri bildirim ve eleştirileri dikkate alan, satış rakamlarının da istediğinin üstünde bir seviyede olmasını fırsat gören yaptığı düzenleme ile modelinin hem performansını hem de fiyatını arttırdı.

4 GB olan Depolama Alanı için yeni modelinde 16 Depolama Alanı kullanan General Mobile firması cihazda başka hiçbir detaya dokunmadı. Cihazın fiyatı ise ilk çıkışta 599 iken daha sonra Stok Tükenmesi sebebiyle 650 TL olmuştu. Şimdi ise Depolama Alanı Çözümü ile birlikte fiyat 699 TL seviyesine sabitlenmiş durumda.

  General Mobile Discovery 2 Çok Yakında Satışa Çıkacak
General Mobile Discovery

Uygun Fiyatlı ama Performanslı bir cihaz istiyorsanız, böyle bir cihaza sahip olmak için para biriktiriyorsanız size modelini rahatlıkla önerebiliriz.

 


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status