General Mobile Discovery 2 Çok Yakında Satışa Çıkacak

2013 senesinde ülkemizde en fazla satış yapan modeller arasında kendisine yer bulmayı başaran General Mobil Discovery için firma kullanıcı isteklerini dikkate alarak devam serisi olan General Mobile Discovery 2’yi üretim bandına almış durumda.

Sene içerisinde 4GB’lık modelin yetersiz kalması neticesinde 16 GB’lık modelinin de pazara sunan Amerikan Merkezli Türk Telefon Üreticisi General Mobile 2014 yılı için de Discovery 2 modelini hazırlamaya başlamış durumda.

Bu modelde SnapDragon 400 serisi 1.4 GHz’lik Dört Çekirdekli bir işlemci kullanmayı planlayan firmanın Gorilla Glass 3 serisi camlara sahip 5 İnçlik 720p Çözünürlükte bir ekran ailesi de tercih edeceği bilgisi gelmiş durumda.

MSM8228 İşlemci ailesi ile karşımıza çıkacak olan modelde Adreno 305 Grafik İşlemcisi, 1 GB Ram ve 16 GB Dâhili Depolama alanının yanında 32 GB’a kadar yükseltilebilen MicroSD Kart Girişi de cihaza eklenmiş olacak.

General Mobile Discovery 2 Çok Yakında Satışa Çıkacak
General Mobile Discovery 2 Çok Yakında Satışa Çıkacak

Kamera değerlerini de yükselten General Mobile Discovery 2 modelinde 8 MP yerine 13 MP değerinde bir arka kamera kullanılmış durumda. Ayrıca cihazda ön kamera olarak da 5 MP değerinde oldukça başarılı bir kamera kullanılmış.

Çift Sim Kart Desteği ile karşımıza çıkacak olan modelin Android 4.3 Jelly Bean İşletim Sistemi ile kullanıcılara sunulması bekleniyor. NFC, Bluetooth 4.0, Wi-Fi gibi birçok bağlantı özelliklerini de destekleyecek olan modelin Siyah – Beyaz – Pembe – Turkuaz renk seçeneklerinin yanında başka renklerle de desteklenmesi bekleniyor.

Tam olarak General Mobile Discovery 2 modelinin hangi tarihte satışa çıkacağı belli olmasa da cihazın 700 TL ile 900 TL arasında bir rakamdan satışa sunulması bekleniyor.

Donanımsal olarak oldukça kuvvetli bir cihaz olacak olan Discovery 2 modelinin de oldukça yoğun bir satış rakamına ulaşması ve 2014 senesinde General Mobile markasını yine en fazla satış yapanlar arasına taşıması bekleniyor.

General Mobile Discovery 2 Çok Yakında Satışa Çıkacak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir