General Mobile Discovery 2 Mini 599 TL’den Satışa Çıktı

General Mobile Discovery 2 Mini 599 TL’den Satışa Çıktı

General Mobile firmasının yeni ürünü olan ve Fiyat – Performans olarak birçok kullanıcının beklediği General Mobile Discovery 2 Mini modeli Teknoloji Mağazalarında satışa sunuldu. 599 TL gibi oldukça Agresif bir fiyattan satışa çıkan Discovery Mini 2 modeli eğer Stok Sorunu falan yaşamazsa pazarda iyi bir satış grafiğine ulaşabilir. 8 MP Arka ve 2 MP Ön […]yorumlar.net

General Mobile firmasının yeni ürünü olan ve Fiyat – Performans olarak birçok kullanıcının beklediği General Mobile Discovery 2 Mini modeli Teknoloji Mağazalarında satışa sunuldu.

599 TL gibi oldukça Agresif bir fiyattan satışa çıkan Discovery Mini 2 modeli eğer Stok Sorunu falan yaşamazsa pazarda iyi bir satış grafiğine ulaşabilir.

8 MP Arka ve 2 MP Ön Kamera ile bu fiyat seviyesindeki az sayıdaki Performanslı Ürün arasına giren Discovery 2 Mini modeli 4.5 inçlik HD Ekran, 4 Çekirdekli İşlemci ve 1 GB Ram – 8 GB Dahili Depolama Alanı ile başarılı bir ürün olarak satışa çıktı

General Mobile Discovery 2 Mini 599 TL’den Satışa Çıktı
General Mobile Discovery 2 Mini 599 TL’den Satışa Çıktı

Teknoloji Mağazalarında Discovery 2 Mini Satışı Başladı

Teknoloji Mağazaları gerek Web Sayfaları gerekse Mağazaları üzerinden Discovery 2 Mini modelinin resmi olarak satışına başladı.

  General Mobile Discovery 2 Mini Kutu İnceleme (Video)

Dileyen müşteriler ürünleri gidip bu tarz mağazalardan inceleyip satın alabilirler.

 

iPhone Hafızada Yer Açma

YAZAR HAKKINDA

Cepseyir Teknoloji Dünyası
Cepseyir Teknoloji Dünyası Çeşitli sektörlerde içerik yazarı olarak hizmet verdikten sonra, teknoloji ve mobil dünyasındaki haberleri okuyuculara ulaştırmak için çalışmaktadır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status