Pasaport Kayıt İşlemleriGeneral Mobile Discovery 2 Mini 599 TL’den Satışa Çıktı

General Mobile Discovery 2 Mini 599 TL’den Satışa Çıktı

General Mobile firmasının yeni ürünü olan ve Fiyat – Performans olarak birçok kullanıcının beklediği General Mobile Discovery 2 Mini modeli Teknoloji Mağazalarında satışa sunuldu. 599 TL gibi oldukça Agresif bir fiyattan satışa çıkan Discovery Mini 2 modeli eğer Stok Sorunu falan yaşamazsa pazarda iyi bir satış grafiğine ulaşabilir. 8 MP Arka ve 2 MP Ön […]


General Mobile firmasının yeni ürünü olan ve Fiyat – Performans olarak birçok kullanıcının beklediği General Mobile Discovery 2 Mini modeli Teknoloji Mağazalarında satışa sunuldu.

599 TL gibi oldukça Agresif bir fiyattan satışa çıkan Discovery Mini 2 modeli eğer Stok Sorunu falan yaşamazsa pazarda iyi bir satış grafiğine ulaşabilir.

8 MP Arka ve 2 MP Ön Kamera ile bu fiyat seviyesindeki az sayıdaki Performanslı Ürün arasına giren Discovery 2 Mini modeli 4.5 inçlik HD Ekran, 4 Çekirdekli İşlemci ve 1 GB Ram – 8 GB Dahili Depolama Alanı ile başarılı bir ürün olarak satışa çıktı

General Mobile Discovery 2 Mini 599 TL’den Satışa Çıktı
General Mobile Discovery 2 Mini 599 TL’den Satışa Çıktı

Teknoloji Mağazalarında Discovery 2 Mini Satışı Başladı

Teknoloji Mağazaları gerek Web Sayfaları gerekse Mağazaları üzerinden Discovery 2 Mini modelinin resmi olarak satışına başladı.

  General Mobile Discovery 2 Mini Kutu İnceleme (Video)

Dileyen müşteriler ürünleri gidip bu tarz mağazalardan inceleyip satın alabilirler.

 


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status