General Mobile Discovery 2 Mini Kutu İnceleme (Video)

General Mobile Discovery 2 Mini Kutu İnceleme (Video)

General Mobile Discovery serisinin yeni üyesi olan Discovery 2 Mini modeli elimize gelir gelmez bir Kutu İnceleme – UnBoxing videosu çekelim dedik. Kutu içinden çıkan aksesuarları ile, boyut ve tasarım ile ve tabi ki özellikleri ile oldukça başarılı bir model ile baş başa olduğumuzu söylememize gerek yoktur sanırım. Video içinde İşlemci Bilgisi verilirken anlık bir […]yorumlar.net

Discovery serisinin yeni üyesi olan Discovery 2 Mini modeli elimize gelir gelmez bir Kutu İnceleme – UnBoxing videosu çekelim dedik.

Kutu içinden çıkan aksesuarları ile, boyut ve tasarım ile ve tabi ki özellikleri ile oldukça başarılı bir model ile baş başa olduğumuzu söylememize gerek yoktur sanırım.

Video içinde İşlemci Bilgisi verilirken anlık bir hata sebebiyle 8 Çekirdekli İşlemci demiş olmamıza rağmen ürün 4 Çekirdekli Bir İşlemciye sahiptir. Bu bilgiyi videoyu izlemeye başlamış olmadan verelim.

  Öğrenciler Kendilerine Dağıtılan Tablet PC 'leri Satmaya Başladı
iPhone Hafızada Yer Açma

YAZAR HAKKINDA

Cepseyir Teknoloji Dünyası
Cepseyir Teknoloji Dünyası Çeşitli sektörlerde içerik yazarı olarak hizmet verdikten sonra, teknoloji ve mobil dünyasındaki haberleri okuyuculara ulaştırmak için çalışmaktadır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status