General Mobile Discovery İçin Yazılım Güncellemesi Geldi

General Mobile Discovery İçin Yazılım Güncellemesi Geldi

Türkiye pazarında oldukça fazla ilgi gören General Mobile Discovery modeli için ilk yazılım güncellemesi kullanıcılara sunuldu. Android Sürümünü güncellemeyen ancak yaptığı bazı değişiklikler ile cihazı daha stabil kullanmanızı sağlayan güncelleme OTA üzerinden indirilebilir hale getirildi ve kullanıcıların indirmesi için sisteme yüklendi. Fiyat Performans değerleri ile bir anda kullanıcıların gözdesi olmayı başaran General Mobile Discovery modeli […]Türkiye pazarında oldukça fazla ilgi gören modeli için ilk yazılım güncellemesi kullanıcılara sunuldu.

Android Sürümünü güncellemeyen ancak yaptığı bazı değişiklikler ile cihazı daha stabil kullanmanızı sağlayan güncelleme OTA üzerinden indirilebilir hale getirildi ve kullanıcıların indirmesi için sisteme yüklendi.

Fiyat Performans değerleri ile bir anda kullanıcıların gözdesi olmayı başaran modeli alacağı 64,6 MB boyutundaki güncelleme sonrasında birkaç iyileştirme ile karşınıza çıkmış olacak.

General Mobile Discovery İçin Yazılım Güncellemesi Geldi
İçin Yazılım Güncellemesi Geldi

Kolay ve hızlı bir şekilde yapılabilen güncelleme ile geliştirilen özellikler şöyle sıralanıyor

  1. Kamera özellikleri güncellendi ve yeni fonksiyonlar eklendi
  2. Sistem güncellemesiyle performans değerleri artırıldı
  3. Güç yönetimi performansı artırıldı
  4. Türkçe yazım düzeltmeleri yapıldı

Kamera noktasında rakiplerinden geri kaldığı eleştirilerini dikkate alan firmasının Discovery modeli için bu güncelleme ile birlikte kamera Özellikleri sunması kullanıcılar açısından büyük bir avantaj olacaktır.

Sizde Discovery kullanıcısı iseniz Wi-Fi kullanılan bir alanda telefon güncellemenizi 1-2 dakika içerisinde yapabilirsiniz. Ancak Güncelleme öncesinde verilerinizi yedekleyerek güven altına almanızı öneririz.

 

  General Mobile GM Serisi Arka Kapak Sararması ve Çözümü
iPhone Hafızada Yer Açma

YAZAR HAKKINDA

Kadir AKBALIK
Kadir AKBALIK

Teknoloji’nin mobil odağında aldığı eğitim sonrasında, internet haberciliğinde bu bilgilerini okuyucularımıza aktarmaktadır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
Android telefonlar için ücretsiz APK indirin ve oynayın.
En iyi program ve oyun indirme sitesi indirshop
DMCA.com Protection Status