General Mobile Discovery II İddialı Girdi ve Yok Satıyor

General Mobile Discovery 2 modeli beklentilerin üstünde bir ilgi ile karşılaşmış durumda. Firma satış noktalarına ürün gönderme noktasında ise sıkıntıda.

General Mobile Discovery ile patlama yaşayan GM Firmasının General Mobile Discovery Elit serisinde yaşadığı hayal kırıklığı nihayet Discovery 2 serisi ile düzelmeye başladı.

Yapı olarak Donanımı Kuvvetlendirilen fiyatı ise çok fazla arttırılmayan Discovery 2 serisi özellikle Casper VİA V8 ile kafa kafaya bir ürün olmasına rağmen daha uygun fiyattan pazara çıkması sebebiyle yok satmaya başladı.

 

Marketlerde Discovery 2 Sıkıntısı Yaşanıyor

Birçok irili ufaklı Telefon ve Bilişim Mağazasında General Mobile Discovery 2 modeli sınırlı sayıda satışa çıkmış ve hemen tükenmiş durumda.

Büyük mağazalarda ise henüz tam olarak satışına başlanmadı. Sadece Bimeks elini hızlı tutarak firmadan ürün almayı başarmış gibi görünüyor. Ancak Bimeks’de ancak siparişlere yetişmeye başladı ve mağazalarına ürün göndermeye fırsat bulabildi.

General Mobile Discovery 2
General Mobile Discovery 2

Çeşitli Fiyatlar Mevcut

Pazara 888 TL satış fiyatı ile çıkan General Mobile Discovery 2 serisi ürünün az olması sebebiyle bazı fırsatçı siteler tarafından 950 TL gibi farklı rakamlardan pazarlanmaya başlandı.

Çıkış aşamasında aşırı yoğun ilgiyi kaldırmakta zorlanan General Mobile firmasının bir iki hafta içerisinde pazara toplu ürün basması ve bu daralmayı aşması bekleniyor.

 

General Mobile Discovery II İddialı Girdi ve Yok Satıyor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir