General Mobile Discovery Türk Kullanıcılar Tarafından Sevildi

Gerek Teknoloji Mağazaları gerekse İnternet Mağazaları üzerinden oldukça yoğun bir satış rakamına ulaşmayı başaran General Mobile Discovery modeli firmanın bir anlamda başarı basamağı halini aldı.

İlk etapta 4 GB Dahili Depolama alanına sahip bir model ile pazara çıkan ve 599 TL’lik fiyatı ile yok satmayı başaran model daha sonra 16 GB’lık versiyonu hazırlayarak 699 TL den satışa sundu.

Casper Via 3216 serisi ile birlikte pazarda 699 TL’den satışta olan ve 4 Çekirdek – 8 MP gibi üst düzey özellikler sunmayı başaran General Mobile Discovery bu anlamda rakiplerini de geride bırakarak en fazla satılan ve konuşulan model olmayı başardı.

Donanım Haber, ShiftDelete.Net gibi genellikle Teknoloji üzerine sohbetlerin yapıldığı sitelerde de tartışmaya açılan ve oldukça yoğun beğeni ve eleştiri alan General Mobile Discovery ülkemizde son dönemin en fazla satan Akıllı Telefon Modellerinden birisi olmayı başardı.

General Mobile Discovery Türkiye’de Yok Satıyor
General Mobile Discovery Türkiye’de Yok Satıyor

 

General Mobile Discovery ve Casper VIA A3216 Karşı Karşıya

 

General Mobile Discovery ve Casper VIA 3216 Modelleri arasında daha önce detaylı bir karşılaştırma yapmıştık. Dileyenler o karşılaştırmaya da göz atabilirler. Yalnız o karşılaştırma sırasında Discovery modelinin sadece 4 GB’lık modelinin satışta olduğunu hatırlatmamız gerekiyor. (General Mobile Discovery & Casper VIA A3216 Karşılaştırması)

Bakalım 2013 senesi bitene kadar Discovery modeli pazarda nasıl bir yer almış olacak.

 

General Mobile Discovery Türk Kullanıcılar Tarafından Sevildi

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir