General Mobile Discovery Türkiye’de Yok Satıyor

Pazara çıktıktan sonra yoğun bir ilgi ile karşılaşan General Mobile Discovery modeli gerek İnternet gerekse Teknoloji Mağazalarında en çok satan model oldu bile.

Samsung Galaxy S4, HTC One, LG Optimus 4X HD gibi birçok modeli sollamayı başaran General Mobile Discovery son dönemde Stok Sorunları sebebiyle satışına biraz ara vermişti.

Yine stoklara giren modelin satışları da ürünlerin stoğa girmesi ile canlandı. Ancak fiyatta hesap edilmeyen bir yükseliş söz konusu oldu ve normal satış fiyatının biraz daha üstüne çıkılmak durumunda kalındı.

Pazara 599 TL ile çıkış yapan ve Fiyat/Performans oranında başarılı sonuçlar veren model şu aralar 599 – 650 TL arasında değişen fiyatlardan alıcı buluyor. Çünkü üründen pazara çok fazla stok sokulamadı. Sokulan stoklarda bir anlamda Kara Borsa olarak normal fiyatından biraz pahalıya gidiyor.

General Mobile Discovery Türkiye’de Yok Satıyor
General Mobile Discovery Türkiye’de Yok Satıyor

Her ne kadar 50 TL’ye varan bir zam ortaya çıkmış olsa da pazardaki General Mobile Discovery talebi devam ediyor. Anlaşılan Apple iPhone serileri gelene kadar da satışta rekorlar kıran model olmaya devam edecek gibi görünüyor.

Merak edenler için General Mobile Discovery Özellikleri ve Discovery Kullanıcı Yorumları için sayfalarımıza bakabilirsiniz. Ayrıca rekabette General Mobile modeline oldukça yakın olan Casper VİA A3216 ile General Mobile Discovery Karşılaştırmasına da bakabilirsiniz.

 

General Mobile Discovery Türkiye’de Yok Satıyor

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir