General Mobile Discovery’i Tek SMS İle Kapatmak Mümkün

General Mobile Discovery kullananlara tek bir SMS göndererek telefonlarını kapatabileceğinizi biliyor musunuz? General Mobile Discovery serisinde olan bir açık son dönemde birçok kişi tarafından Eğlence veya Farklı amaçlarla kullanılmaya başlandı. Herhangi bir telefon veya operatör üzerinden General Mobile Discovery serisi bir cihaza sahip bir kişiye SMS ile = mesajı gönderilmesi durumunda cihaz otomatik olarak kapanıyor. […]kullananlara tek bir SMS göndererek telefonlarını kapatabileceğinizi biliyor musunuz?

serisinde olan bir açık son dönemde birçok kişi tarafından Eğlence veya Farklı amaçlarla kullanılmaya başlandı.

Herhangi bir telefon veya operatör üzerinden serisi bir cihaza sahip bir kişiye SMS ile = mesajı gönderilmesi durumunda cihaz otomatik olarak kapanıyor.

Herhangi bir içerik girişi yapmadan mesaj kısmına = yazmanızın yeterli olduğu açık General Mobil Discovery kullanıcıları için aslında sıkıntılı bir sürece de yol açıyor.

General Mobile Discovery’i Tek SMS İle Kapatmak Mümkün
General Mobile Discovery’i Tek SMS İle Kapatmak Mümkün

Bası cihazlarda mesajı okurken kapanma yaşanırken bazı cihazlarda mesajı okumak için tuş kilidini açtığınız an cihaz kapanabiliyor. Ancak şua ana kadar deneme yaptığımız tüm Discovery modellerinde istisnasız cihaz kapandı.

 

  General Mobile Discovery 2 Çok Yakında Satışa Çıkacak
iPhone Hafızada Yer Açma

YAZAR HAKKINDA

Cepseyir Teknoloji Dünyası
Cepseyir Teknoloji Dünyası Çeşitli sektörlerde içerik yazarı olarak hizmet verdikten sonra, teknoloji ve mobil dünyasındaki haberleri okuyuculara ulaştırmak için çalışmaktadır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

2 yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status