General Mobile Elite Açıklandı

General Mobile’ın merakla beklenen akıllı telefonu Discovery Elite şirket tarafından açıklandı ve resmi sitede duyurularak yerini aldı.

General Mobile tarafından üretilen ve son zamanlarda son derece yüksek satış rakamlarına ulaşan General Mobile Discovery modeli ile bir anda dikkatleri üzerine çekmişti. General Mobile Discovery modelinin yüksek özellikleri bulunması ve düşük fiyatıyla yoğun ilgi görmesi ve satış rekorları kırması sonucu ikinci modeli olan General Mobile Discovery Elite modelinin piyasaya çıkış tarihide büyük bir merak ve heyecanla beklenmeye başlanmıştı.

Sonunda kullanıcı ve meraklılarının heyecanla beklediği model Discovery Elit açıklandı ve tüm özellikleri ile birlikte internet sitesindeki yerini aldı.

İnternet sitesinden yapılan duyuruda General Mobile Discovery Elite modelinde şu özelliklerin bulunduğu açıklandı;

General Mobile Elite Açıklandı
General Mobile Elite Açıklandı

 

General Mobile Discovery Elite Teknik Özellikler

  • 5.5 inç Full HD JDI ekran
  • 2.5 GHz frekans hızında 4 çekirdekli Snapdragon 800ac işlemci
  • 550MHz frekans hızında Adreno 330 GPU
  • 3 GB RAM
  • Arka kamera 16megapiksel, ön kamera 8 megapiksel
  • 2500mAh batarya
  • 32 GB dahili depolama alanı gibi özellikler telefonda mevcut.

General Mobile şirketinin bu modelinde de en az daha önceki model kadar büyük bir satış tirajı elde edeceği düşünülüyor.

Discovery Elite modeliyle birlikte satışa sunulması planlanan bir model daha var. O modelin adı da General Mobile Dİscovery Elite Lite. Bu model normal Elit modeline göre daha düşük özelliklere sahip olacak.

Discovery Elite modelinin de açıklanmasıyla birlikte 2014 yılında akıllı telefonlar piyasasında kıyasıya bir mücadele olacağa benziyor.

General Mobile Elite Açıklandı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

  1. micro sd olaydı iyi iyidi. yurt dışından note 3 daha iyi

    Cevapla