General Mobile Firması Ukrayna Pazarına Giriş Yaptı

General Mobile Firması Ukrayna Pazarına Giriş Yaptı

Ülkemizdeki önemli Akıllı Telefon markalarından birisi olan General Mobile firması 2018 yılı Temmuz ayı itibari ile Ukrayna Pazarına giriş yaptı.


Ülkemizdeki önemli Akıllı Telefon markalarından birisi olan firması 2018 yılı Temmuz ayı itibari ile Ukrayna Pazarına giriş yaptı.

Daha önce 32 farklı ülkeye Telefon İhracatı gerçekleştiren firması 33. Ülke olarak Ukrayna Akıllı Telefon pazarına giriş yaptı.

Firmanın yaptığı açıklamalarda hedef olarak ise 2018 yılı sonuna kadar 45 farklı ülkede markasına ait Akıllı Telefonların satışa çıkmış olması.

 

General Mobile GM 8

 

Türkiye’de Tercih Edilen İlk 3 Marka Arasında

Firma tarafından yapılan açıklamalara göre Türkiye’de yapılan son Pazar araştırmalarına göre General Mobile firması en fazla tercih edilen 3. Marka olmayı başarmış durumda.

Uygun fiyatlı ürünleri ile pazarda daha geniş bir kullanıcı kitlesine ulaşmayı hedefleyen firma son olarak GM8 modelini pazara sürmüş Platformu ile kullanıcıların karşısına çıkmıştı.

2 yıl boyunca Güncelleme Desteği veren ve Saf Android Arayüzü ile kullanıcı karşısına çıkan firma özellikle alım gücü nispeten düşük olan ülkelerde de General Mobile markası ile var olmaya başladı.

 

General Mobile

 

Firmada Hedefler Büyük

General Mobile firması tarafından basına yapılan açıklamada General Mobile Yönetim Kurulu Başkanı Sebahattin Yaman, “Google ile olan stratejik iş birliğimizle geliştirdiğimiz son teknoloji ürünlerimizi ulaşılabilir fiyatlarla uluslararası arenada da tüketicilerimizle buluşturuyoruz. Bu anlamda, Ukrayna, Doğu Avrupa’da önemli pazarların başında geliyor. Bunun avantajlarından faydalanmak için Doğu Avrupa’da faaliyet gösterdiğimiz ülkelerin arasına Ukrayna’yı da dahil ettik. Ukrayna’da ilk olarak, Ukrayna’nın en büyük GSM operatörlerinden Lifecell ile iş ortaklığı yaparak ürünlerimizi Lifecell’in tüm satış noktalarında tüketicilerimizle buluşturacağız.

Ukrayna’yla birlikte uluslararası arenada 33 ülkede faaliyet göstermeye başladık. Hedefimiz, 2018 yıl sonuna kadar 45 ülkede faaliyet göstermek. Marka olarak ihracat büyüme stratejimizin önemli bir parçası. 2017 yılındaki ciromuzun %10’u ihracat gelirinden geldi. Uluslararası pazarlardaki agresif büyüme stratejimizle, hem bir Türk markası olarak ürünlerimizi dünyanın birçok ülkesinde tüketicilerle buluşturmak hem de Türkiye’nin ihracatına katma değer sağlamak istiyoruz” şeklinde konuştu.


Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status
eutics.com | 524: A timeout occurred

Error 524 Ray ID: 4bdcb3a0ef8fcb2c • 2019-03-26 22:55:16 UTC

A timeout occurred

You

Browser

Working
Istanbul

Cloudflare

Working
eutics.com

Host

Error

What happened?

The origin web server timed out responding to this request.

What can I do?

If you're a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you're the owner of this website:

The connection to the origin web server was made, but the origin web server timed out before responding. The likely cause is an overloaded background task, database or application, stressing the resources on your web server. To resolve, please work with your hosting provider or web development team to free up resources for your database or overloaded application. Additional troubleshooting information here.