General Mobile GM6 – GM6 Plus Soru, Sorun, Şikâyet ve Kullanıcı Yorumları

General Mobile firmasının 2017 yılında pazara sürdüğü General Mobile GM6 ve General Mobile GM6 Plus modelleri ile alakalı aklınıza takılan sorulara cevap aramaya, sorun ve şikayetlerinize çözüm üretmeye ve Kullanıcı Yorumlarını bir araya getirmeye çalışıyor olacağız.firmasının 2017 yılında pazara sürdüğü GM6 ve GM6 Plus modelleri ile alakalı aklınıza takılan sorulara cevap aramaya, sorun ve şikayetlerinize çözüm üretmeye ve Kullanıcı Yorumlarını bir araya getirmeye çalışıyor olacağız.

Öncelikli olarak General Mobile GM6 ve General Mobile GM6 Plus modelleri ile alakalı olarak aklınıza takılması muhtemel bazı soruları Sık Sorulan Sorular bağlığı altında ele almaya çalışıyor olacağız. Sonrasında ise sizlerden gelen sorulara Yorum sekmesi altından cevap arıyor olacağız.

Cihazla alakalı olarak Olumlu ya da Olumsuz her türlü Kullanıcı Yorumunun ürünü almak isteyen diğer kullanıcılar için büyük bir önem taşıdığı gerçeğini unutmamanızı ayrıca rica ederiz. Bu sebeple de sizlerden gelecek her türlü yorum bizler için önemlidir.

  General Mobile GM6 Format Atma – Hard Reset ve Fabrika Verilerine Sıfırlama

 

GM GM6

 

GM6 – GM6 Plus Sık Sorulan Sorular

 

Görüntülü Görüşme Desteği Var mı?

Operatör üzerinden 3G Destekli olarak Görüntülü Görüşme Desteği ne yazık ki yoktur.

WhatsApp gibi, Skype gibi, Messenger gibi, Google Duo gibi uygulamaları kullanarak 4G – 4.5G Desteği ile Görüntülü Görüşme yapabilmeniz ise mümkündür.

 

Cihazlarda Parmak İzi Okuyucu Var mı?

Evet.

Hem GM6 hem de GM6 Plus modellerinde Parmak İzi Okuyucu yer almaktadır.

 

Cihaz Modelinin Sonunda Yer Alan D Eki Ne Demektir ( GM6 D, GM6 Plus D)

D eki Dual anlamındadır. Yani yanında D eki olan cihazlarda Çift Sim Kart Desteği kendisine yer bulmaktadır.

 

4G – 4.5G Desteği Mevcut mudur?

Evet.

Cihazlarda 4G – 4.5G Desteği mevcuttur. Bağlantı hızı ise 150 Mbps İndirme ve 50 Mbps Yükleme şeklindedir.

Ülkemizdeki Bağlantı Hızlarının üstünde bir kapasiteye sahiptir.

 

Hangi İşletim Sistemi Kullanılmaktadır?

Cihazlarda Android One İşletim Sistemi kullanılmaktadır. Bu sayede de En Güncel Android Sürümü cihazlarda yüklü olarak gelmektedir.

Son güncelleme Android 7.0 olduğu için cihazlarda şuan bu sürüm vardır. Ancak Android 8.0 sürümü pazara çıktıktan kısa süre sonra bu cihazlarda da Android 8.0 Güncellemesi kullanıcılara sunulacaktır.

 

General Mobile GM6 Dünya Mobil Kongresi

 

General Mobile GM6 – GM6 Plus Modeli Soru, Sorun ve Şikayetler

Gerek General Mobile GM6 gerekse de GM6 Plus modelleri ile alakalı olarak aklınıza takılan soruları bizlere çekinmeden sorabilirsiniz.

Gelen soruları bilgimiz ölçüsünde cevaplamaya çalışıyor olacağız.

Ayrıca cihazla alakalı olarak yaşadığınız sorunları ve şikayetleri de çözmeye çalışıyor olacağız. En azından çözüm noktasında bazı yollar gösterme gayreti içinde olacağız.

Gelecek olan sorun ve şikayetlerin gerektiği zamanlarda General Mobile firmasına iletilmesi de yine tarafımızca sağlanmaktadır.

 

General Mobile GM6 - Ön Kısım

 

General Mobile GM6 – GM6 Plus Modeli Kullanıcı Yorumları

Cihazla alakalı olarak Olumlu ya da Olumsuz Kullanıcı Yorumları her zaman için oldukça önemli bir konudur.

Ne kadar fazla test yapılırsa yapılsın cihazın Son Kullanıcı nezdindeki intibası her türlü testten ve dayanıklılık sürecinden daha önemlidir. Özellikle cihazı satın almayı düşünen yeni kullanıcılar için.

Bu sebeple de General Mobile GM6 ailesinden bir modeli kullanan bir kullanıcı olarak yorumlarınızı değerli buluyor ve sitemiz üzerinden yayınlamaya devam ediyoruz.

 

iPhone Hafızada Yer Açma

YAZAR HAKKINDA

Cepseyir Teknoloji Dünyası
Cepseyir Teknoloji Dünyası Çeşitli sektörlerde içerik yazarı olarak hizmet verdikten sonra, teknoloji ve mobil dünyasındaki haberleri okuyuculara ulaştırmak için çalışmaktadır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

161 yorum

 1. Telefonum 3g okumuyor sadece 2 g de kullanıyorum türksell (yanlızca veri bağlantısı) diyor bide şebekenin üsttündeki E işareti var sim kartımı başka telefona takıyorum hiç bir sorun yok ne yapabilirim
  (format attım)

  • Sim kartınızı keserek küçülttü iseniz uyum sorunu yaşanıyor olabilir. Öncelikli olarak varsa orjinalinde küçük olan bir sim kart ile deneyin yada kendi sim kartınızı değpiştirin.
   Eğer sorun devam ediyorsa bu durumda cihazın Mobil Bağlantı Ayarlarını biraz kurcalayın. Bir değişiklik vs. olmuş mu diye.
   Orda da bir sorun yoksa SERVİS ile görüşün.

 2. 3 ay önce aldığım gm6 “sim card okumuyor” hatası verdi, sonrada şebeke toptan gitti, garantiye gitti geldi 1 ay oldu aynı hatalar yine başladı. 1000 TL para verdik paramizla rezil olduk, 10 dakika boyunca clash of clans oynatmaz mi bı telefon ya İnternet gidiyor . Turk malı diye aldık yaziklar olsun !!

  • Uygulamayı kaldırıp yeniden kurun. Büyük çaplı güncellemelerden sonra cihaza Hard Reset atmanız yazılımsal takılmaların önüne geçer.
   Verilerinizi yedekleyin, Google hesaplarını kaldırın ve Cihaza hard Reset atın. Sorun düzelecektir.

  • Güncellemelerin tamamını yaptığınızdan emin olun, Verilerinizi yedekleyin, Google hesaplarını kaldırın ve Cihaza Hard Reset atın. Sonrasında muhtemelen sorunlar gitmiş olacak.
   Düzelme olmazsa servisle görüşün. Değişim Talebinde bulunun

 3. Telefonum gm6 2hafta önce aldım konuşma esnasında karşı tarafın sesi bana çok geliyor fakat benim sesim az ve çok boğuk gidiyor herkeste aynı şeyi söylüyor ses ayarları da açık başka ne yapabilirim

  • 1) Kulaklık ile deneme yapın. Ses sorunu çözülecek mi bir bakın.
   2) Verileri yedekleyin, Google hesaplarını kaldırın ve cihaza Hard Reset atın. Öncesinde varsa güncellemeleri yapın.
   3) Sorun devam ediyorsa Mikrofon kaynaklı bir sorun var demektir. Servis ile görüşün. Değişim talep edin.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
 • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status