General Mobile GM6 – GM6 Plus Soru, Sorun, Şikâyet ve Kullanıcı Yorumları

General Mobile GM6 – GM6 Plus Soru, Sorun, Şikâyet ve Kullanıcı YorumlarıGeneral Mobile firmasının 2017 yılında pazara sürdüğü General Mobile GM6 ve General Mobile GM6 Plus modelleri ile alakalı aklınıza takılan sorulara cevap aramaya, sorun ve şikayetlerinize çözüm üretmeye ve Kullanıcı Yorumlarını bir araya getirmeye çalışıyor olacağız.

Öncelikli olarak General Mobile GM6 ve General Mobile GM6 Plus modelleri ile alakalı olarak aklınıza takılması muhtemel bazı soruları Sık Sorulan Sorular bağlığı altında ele almaya çalışıyor olacağız. Sonrasında ise sizlerden gelen sorulara Yorum sekmesi altından cevap arıyor olacağız.

Cihazla alakalı olarak Olumlu ya da Olumsuz her türlü Kullanıcı Yorumunun ürünü almak isteyen diğer kullanıcılar için büyük bir önem taşıdığı gerçeğini unutmamanızı ayrıca rica ederiz. Bu sebeple de sizlerden gelecek her türlü yorum bizler için önemlidir.

 

GM GM6

 

GM6 – GM6 Plus Sık Sorulan Sorular

 

Görüntülü Görüşme Desteği Var mı?

Operatör üzerinden 3G Destekli olarak Görüntülü Görüşme Desteği ne yazık ki yoktur.

WhatsApp gibi, Skype gibi, Messenger gibi, Google Duo gibi uygulamaları kullanarak 4G – 4.5G Desteği ile Görüntülü Görüşme yapabilmeniz ise mümkündür.

 

Cihazlarda Parmak İzi Okuyucu Var mı?

Evet.

Hem GM6 hem de GM6 Plus modellerinde Parmak İzi Okuyucu yer almaktadır.

 

Cihaz Modelinin Sonunda Yer Alan D Eki Ne Demektir ( GM6 D, GM6 Plus D)

D eki Dual anlamındadır. Yani yanında D eki olan cihazlarda Çift Sim Kart Desteği kendisine yer bulmaktadır.

 

4G – 4.5G Desteği Mevcut mudur?

Evet.

Cihazlarda 4G – 4.5G Desteği mevcuttur. Bağlantı hızı ise 150 Mbps İndirme ve 50 Mbps Yükleme şeklindedir.

Ülkemizdeki Bağlantı Hızlarının üstünde bir kapasiteye sahiptir.

 

Hangi İşletim Sistemi Kullanılmaktadır?

Cihazlarda Android One İşletim Sistemi kullanılmaktadır. Bu sayede de En Güncel Android Sürümü cihazlarda yüklü olarak gelmektedir.

Son güncelleme Android 7.0 olduğu için cihazlarda şuan bu sürüm vardır. Ancak Android 8.0 sürümü pazara çıktıktan kısa süre sonra bu cihazlarda da Android 8.0 Güncellemesi kullanıcılara sunulacaktır.

 

General Mobile GM6 Dünya Mobil Kongresi

 

General Mobile GM6 – GM6 Plus Modeli Soru, Sorun ve Şikayetler

Gerek General Mobile GM6 gerekse de GM6 Plus modelleri ile alakalı olarak aklınıza takılan soruları bizlere çekinmeden sorabilirsiniz.

Gelen soruları bilgimiz ölçüsünde cevaplamaya çalışıyor olacağız.

Ayrıca cihazla alakalı olarak yaşadığınız sorunları ve şikayetleri de çözmeye çalışıyor olacağız. En azından çözüm noktasında bazı yollar gösterme gayreti içinde olacağız.

Gelecek olan sorun ve şikayetlerin gerektiği zamanlarda General Mobile firmasına iletilmesi de yine tarafımızca sağlanmaktadır.

 

General Mobile GM6 - Ön Kısım

 

General Mobile GM6 – GM6 Plus Modeli Kullanıcı Yorumları

Cihazla alakalı olarak Olumlu ya da Olumsuz Kullanıcı Yorumları her zaman için oldukça önemli bir konudur.

Ne kadar fazla test yapılırsa yapılsın cihazın Son Kullanıcı nezdindeki intibası her türlü testten ve dayanıklılık sürecinden daha önemlidir. Özellikle cihazı satın almayı düşünen yeni kullanıcılar için.

Bu sebeple de General Mobile GM6 ailesinden bir modeli kullanan bir kullanıcı olarak yorumlarınızı değerli buluyor ve sitemiz üzerinden yayınlamaya devam ediyoruz.

 

GearBest.com TR


YAZAR HAKKINDA

Kadir AKBALIK
Kadir AKBALIK Çeşitli sektörlerde içerik yazarı olarak hizmet verdikten sonra, teknoloji ve mobil dünyasındaki haberleri okuyuculara ulaştırmak için çalışmaktadır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

10 yorum

 1. General Mobile 6 d telefonumun flash ışığı sarı renk yanıyor ve fotoğrafları flash ile çekerken yeşil gösteriyor

  • Fotoğraf Ayarlarından bir kontrol edin. Ayarının olması lazım.
   Yeşil gösterme konusu bence yazılımsal onla alakalı da kamera ayarlarını sıfırlayıp deneme yapabilirsiniz

 2. 6 pulus aldım vede hemen böyle ısınan görmedim Bursa cvp veren arkadaş sıcaklardan diyor bu sıcaklık sade 6 pulus icimi diger tlflar bu kadar erken niye isinmiyor

  • Herkesin evine giderek cihazların ısı seviyesini ölçemeyiz. ısınmanın ne oranda olduğunu bana derece cinsinden verebilirseniz Sıcaklardan veya Farklı sebeplerden olup olmadığını söyleyebilirim.
   Farklı cihazlarla kıyaslama yaparken Kasa Yapısını, İşlemcisini, Soğutma Sistemini ve daha birçok detayı dikkate almanız lazım.
   Aşırı ısınma olduğunu düşünüyorsanız en yakın servis noktasına ürünü bırakın, İncelemesi yapılsın ve arıza varsa değişimi veya tamiri yapılsın.

 3. General mobile gm6 modelini kullanmaya başlayalı yaklaşık 25 gün oldu. Operatörüm (avea) cihazın 4.5 uyumlu olmadığını ve 4.5 hizmetlerinden yararlanamadığımı söyledi. Dört gündür sorunu aşamadık. Bir çözüm varmıdır.

  • Konuyu General Mobile ile bir görüşün derim. Sorunu direkt AVea ile çözeceklerdir.

 4. GM 6 plus iki gün önce aldım. Oyun oynamam ama Messenger veya face’de gezerken dahi ısınıyor birader.. çok güzel şık bir cihaz ama ısınıyor…

  • Havaların ısınması, telefonla çok uğraşmanız şarjı hızlı bitirir

 5. ben gm discovery, discovery 2 ve gm5 plus kullandım 3 ünde de sarj problemi yaşadım her seferinde korkmama rağmen. güvenmek istiyorum ama her seferinde hüsran. sanırım artık almayacağım çünkü korkuyorum.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • YORUM
Dost Siteler
Android telefonlar için ücretsiz APK indirin ve oynayın.
Mobil cihazlarınızdan ücretsiz olarak apk indirebilirsiniz.

Elektronik Sigara

DMCA.com Protection Status