General Mobile GM6 İçin Vatan Bilgisayardan Şok Fiyat

General Mobile GM6 İçin Vatan Bilgisayardan Şok Fiyat

Birkaç hafta önce MWC 2017 fuarında tanıtımı yapılan General Mobile GM6 için Vatan Bilgisayar satış sayfasını açtı. Ancak açılış fiyatı kullanıcıları şok etti.yorumlar.net

Birkaç hafta önce MWC 2017 fuarında tanıtımı yapılan GM6 için Vatan Bilgisayar satış sayfasını açtı. Ancak açılış fiyatı kullanıcıları şok etti.

Büyük ihtimalle firma tarafından Ön Sipariş Süreci olarak algılanmasın ve henüz fiyat belli değil iken Daha Düşük bir fiyat düşüncesi oluşmasın diye bu rakamı siteye girdi.

Ancak birçok kullanıcı GM6 modeli için siteye eklenen bu fiyatı görünce kısa süreli bir ŞOK Yaşamıştır diye düşünüyoruz.

Firmanın ürünle alakalı açtığı sayfaya fiyat noktasında da herhangi bir not düşmemesi ve Stoğa Gelince Haber Ver butonu eklemesi kafaları epey karıştırmış durumda.

 

General Mobile GM6 İçin Vatan Bilgisayardan Şok Fiyat

 

1,999 TL’den GM6 Serisi Satılır mı?

Elbette ki bu fiyattan satışa çıkma ihtimali çok düşük bu modelin. Neredeyse beklentiler 2 katı bir rakama sahip diyebiliriz.

Kaldı ki Donanımsal anlamda ne kadar iyi olursa olsun markasına şu dönemde 2.000 TL verecek kullanıcı ülkemizde yok.

Asus Türkiye tarafından 1.799 TL’den satışa sunulan Asus ZenFone 3 – 32 GB serisinin şu an 1.399 TL’den satışta olması bunun en güzel örneği diyebiliriz.

Bakalım General Mobile ne zaman konuyla alakalı olarak GM6 modelinin Resmi Satış Rakamını açıklayacak. Bu süreçten sonra Vatan Bilgisayar da web sitesine eklediği Ürün Fiyatını revize edecektir.

 

  General Mobile GM6 Format Atma – Hard Reset ve Fabrika Verilerine Sıfırlama
iPhone Hafızada Yer Açma

YAZAR HAKKINDA

Cepseyir Teknoloji Dünyası
Cepseyir Teknoloji Dünyası Çeşitli sektörlerde içerik yazarı olarak hizmet verdikten sonra, teknoloji ve mobil dünyasındaki haberleri okuyuculara ulaştırmak için çalışmaktadır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status