General Mobile GM6 İçin Vatan Bilgisayardan Şok Fiyat

Birkaç hafta önce MWC 2017 fuarında tanıtımı yapılan General Mobile GM6 için Vatan Bilgisayar satış sayfasını açtı. Ancak açılış fiyatı kullanıcıları şok etti.

Büyük ihtimalle firma tarafından Ön Sipariş Süreci olarak algılanmasın ve henüz fiyat belli değil iken Daha Düşük bir fiyat düşüncesi oluşmasın diye bu rakamı siteye girdi.

Ancak birçok kullanıcı General Mobile GM6 modeli için siteye eklenen bu fiyatı görünce kısa süreli bir ŞOK Yaşamıştır diye düşünüyoruz.

Firmanın ürünle alakalı açtığı sayfaya fiyat noktasında da herhangi bir not düşmemesi ve Stoğa Gelince Haber Ver butonu eklemesi kafaları epey karıştırmış durumda.

[stextbox id=”download”]General Mobile GM6  Duyuruldu, Teknik Özellikler ve Satış Fiyatı Belli Oldu[/stextbox]

 

General Mobile GM6 İçin Vatan Bilgisayardan Şok Fiyat

 

1,999 TL’den GM6 Serisi Satılır mı?

Elbette ki bu fiyattan satışa çıkma ihtimali çok düşük bu modelin. Neredeyse beklentiler 2 katı bir rakama sahip diyebiliriz.

Kaldı ki Donanımsal anlamda ne kadar iyi olursa olsun General Mobile markasına şu dönemde 2.000 TL verecek kullanıcı ülkemizde yok.

Asus Türkiye tarafından 1.799 TL’den satışa sunulan Asus ZenFone 3 – 32 GB serisinin şu an 1.399 TL’den satışta olması bunun en güzel örneği diyebiliriz.

Bakalım General Mobile ne zaman konuyla alakalı olarak GM6 modelinin Resmi Satış Rakamını açıklayacak. Bu süreçten sonra Vatan Bilgisayar da web sitesine eklediği Ürün Fiyatını revize edecektir.

 

General Mobile GM6 İçin Vatan Bilgisayardan Şok Fiyat

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

  1. Gm 6 nn fiyatı buysa gm 6 plus ın 4 bin olur galiba

    Cevapla