General Mobile GM9 Pro Kullanıcılarına Beta Android 9.0 Pie Güncellemesi

Dileyen General Mobile GM9 Pro kullanıcıları için General Mobile firması Beta Android 9.0 Pie Güncellemesini sunmaya hazırlanıyor.

Herkesten önce Android 9.0 Deneyimi yaşamak isteyen GM9 Pro kullanıcıları için general Mobile firması bir Beta Güncelleme yayınlamaya hazırlanıyor.

Firma tarafından hazırlanan formu dolduran ve Beta Güncelleme için gönüllü olan General Mobile GM9 Pro kullanıcılarına kısa süre içerisinde Beta Sürüm Güncellemesi gönderilecek.

Kayıt olmak için https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScGpf2efF5EUVgUtS4qMU_CJz0cPKeFS4rUzonizR3zXDrmdg/viewform adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

GM9 Pro

 

Tüm Kullanıcılara Yıl Sonuna Kadar Güncelleme Gelecek

General Mobile firması tarafından yapılan açıklamaya göre 2018 yılı Yıl Sonuna kadar tüm GM9 Pro kullanıcılarına Android 9.0 Güncellemesi gönderilmiş olacak.

Android One Platformunu kullanması sebebiyle çok daha hızlı güncelleme gönderen firmanın ayrıca Android Pie 9.0 Güncellemesini General Mobile GM8 ailesine de göndermesi bekleniyor.

Güncellemeyle birlikte kullanıcılar yeni geçiş animasyonları, all in one ana ekran butonu, yeni ses kontrol arayüzü, değiştirilebilir navigasyon bari gibi birçok yenilikten faydalanabilecek.

General Mobile GM9 Pro Kullanıcılarına Beta Android 9.0 Pie Güncellemesi

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir