General Mobile GM9 Pro Modelinde %25 İndirime Gitti, Yeni Fiyat 2.199 TL

General Mobile firması yeni amiral gemisi GM9 Pro modelinde Enflasyonla Mücadeleye Destek kapsamında %25 oranında indirim yaptığını duyurdu.

Geçtiğimiz ay pazara sürülen ve 2.899 TL’lik satış fiyatı ile özellikle tüketicilerden ciddi bir eleştiri alan GM9 Pro modeli firma tarafından 2.199 TL seviyesine çekildi.

Firmadan yapılan açıklamada ise “Enflasyonla Mücadeleye Destek vermek amacı ile yıllık 2.5 Milyon adet üretim kapasitesine sajip İstanbul İkitelli fabrikasında üretilen GM9 Pro modelinde %25 indirim yapılmıştır” denildi.

 

General Mobile GM9 Pro

 

Satışlar İstenilen Seviyeye Çıkamadı

General Mobile firması her ne kadar Enflasyonla Mücadele kapsamında bir indirim yaptık dese de elbette ki işin arka planında GM9 Pro modelinin istenilen satış fiyatlarına ulaşamamış olması da önemli bir rol oynamış durumda.

Orta seviye bir işlemci ailesine sahip olarak pazara sunulan GM9 Pro modelinin 2.899 TL’lik satış fiyatı üzerinden pazara sürülmüş olması kullanıcıların da başka modellere yönelmelerine sebep oldu.

Daha çok Uygun Fiyatlı Akıllı Telefon Modelleri ile tüketici karşısına çıkan General Mobile firması bu sefer Pazar ortalamalarında yer almak isteyince satışlarda da ciddi bir daralma yaşadı.

 

General Mobile GM9 Pro

 

6 Ay Taksit Seçeneği İle Satışta

2.899 TL’den 2.199 TL seviyesine inen General Mobile GM9 Pro modeli generalmobile.com sitesi üzerinden, teknoloji mağazalarından veya General Mobile – Telpa satış noktalarından 6 Ay Vade Farksız Taksit seçeneği ile satın alabiliyor olacaksınız.

Taksitlendirme noktasında alım yapacağınız noktanın uygulayabileceği farklı ödeme şartlarına da göz atabilir, GM9 Pro modeli için farklı ödeme seçeneklerini de değerlendirebilirsiniz.

26 Ekim 2018 tarihi itibari ile geçerli olacak olan bu indirim cihaza daha önceden sahip olan kullanıcıları ise şu aşamada kapsamayacak gibi görünüyor.

Yani dün veya bir hafta önce GM9 Pro modelini 2.899 TL’den satın aldı iseniz 700 TL’lik bir zarar etmiş durumdasınız.

 

General Mobile GM9 Pro Modelinde %25 İndirime Gitti, Yeni Fiyat 2.199 TL

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir