Pasaport Kayıt İşlemleriGeneral Mobile Ürünleri İtalya Pazarında da Satışa Çıktı

General Mobile Ürünleri İtalya Pazarında da Satışa Çıktı

Türkiye’de uzunca bir süredir Akıllı Telefon Pazarının bilinen isimlerinden birisi olan General Mobile şimdi de İtalya Akıllı Telefon Pazarında boy göstermeye başladı.


Türkiye’de uzunca bir süredir Akıllı Telefon Pazarının bilinen isimlerinden birisi olan şimdi de İtalya Akıllı Telefon Pazarında boy göstermeye başladı.

Türkiye dışında hali hazırda Hollanda, Sırbistan, Yunanistan, Hırvatistan, Arnavutluk, Lüksemburg, Belçika, Belarus, Karadağ, Almanya, İtalya ve Romanya, Azerbaycan, Gürcistan, Pakistan, Özbekistan, Afganistan, Nepal, Malezya, Irak, Birleşik Arap Emirlikleri, Tunus, Kenya ve Gana gibi ülkelerde satışlarına devam eden firması şimdi de İtalya pazarına giriş yaptı.

İtalya’da faaliyet gösteren Leali SRL firmasının distribütörlüğünde işletim sistemine sahip GM 4G, GM 5, GM 5 Plus ve GM 6 modellerinin satışına başladı.

 

General Mobil İtalya'da

 

İtalyan Basını Markaya İlgi Göstermeye Başladı

İtalya Akıllı Telefon Pazarında satışına başlanılan General Mobile firmasının ürünleri için İtalyan Teknoloji Basını da ciddi bir mesai ayırmaya başladı. Gerek yazılı gerekse internet basını firmaya ciddi bir ilgi göstermiş durumda.

Kısa sürede Uygun Fiyatı, 2 Yıl Güncelleme Desteği ile birlikte farklı ülkelerde ciddi satış rakamlarına ulaşan General Mobile firması ilerleyen dönemde Pazar sayısını da arttırmaya devam edecek gibi görünüyor.

 

General Mobile - İtalya Basını

 

Türkiye’de Ciddi Bir Kullanıcı Kitlesine Sahip

İlk olarak ülkemizde satışlarına başlayan ve serisi ile ciddi bir kullanıcı kitlesine ulaşan General Mobile firması halen ülkemizde ciddi satış rakamlarına ulaşmayı başarıyor.

Kullandığı İşletim Sistemi sayesinde 2 sene boyunca En Güncel İşletim Sistemi sözü veren ve güncellemeleri hızlı bir şekilde gösteren GM firması son senelerde de yurtdışı atılımlarını yükseltmişti.

Bu atılımlar ile birçok ülkede gerek kendi satış ağı gerekse de distribütör kanalları üzerinden satışlarını yapmaya ve daha fazla kullanıcıya ulaşmaya devam ediyordu.

  General Mobile Firması Ukrayna Pazarına Giriş Yaptı

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status