Gionee Elife S7 Akıllı Telefon Serisi Tanıtıldı

Akıllı Telefon firmalarının başladığı İnce Tasarım yarışında bende varım diyen Gionee firması Gionee Elife S7 modelini MWC 2015’de tanıttı.

Barcelona’da devam eden MWC 2015 fuarında tanıtımı yapılan Gionee Elife S7 serisi Akıllı Telefon ailesi 5.5 mm kalınlık ile Dünyanın En İnce Akıllı Telefon modellerinden birisini üretmeyi başarmış durumda.

5.2 İnçlik büyük bir ekrana sahip olan ve İncelik konusunda rakiplerine gözdağı veren Gionee Elife S7 serisine bir gör atalım dilerseniz.

Gionee Elife S7 Akıllı Telefon Serisi Tanıtıldı
Gionee Elife S7 Akıllı Telefon Serisi Tanıtıldı

Gionee Elife S7 Teknik Özellikleri

Full HD Çözünürlüğe sahip 5.2 inçlik bir ekran ile pazara sürülecek olan Gionee Elife S7 serisinin ekran teknolojisi elden geçirilerek Batarya Tüketimi minimum seviyeye indirilmiş durumda.

MediaTek MT6752 serisi işlemci ailesini tercih eden Gionee Elife S7 modelinde 2 GB Ram Bellek ve 16 GB Dahili Depolama Alanı mevcut. Artı olarak Mikro SD Kart Desteği de modele eklenmiş durumda.

13 MP’lik Arka ve 8 MP’lik ÖN Kamera tercih edilen Gionee Elife S7 modelinde 2750 mAh’lik bir batarya kullanılmış durumda.

Batarya noktasında hem donanımsal hem de yazılımsal değişiklikler yapan firma serideki batarya tüketiminin en düşük seviyede tutulduğu konusunda oldukça net açıklamalar yapıyor.

Android 5.0 Lollipop İşletim Sistemine sahip olacak olan Gionee Elife S7 modelinin Çift Sim Kart Desteği ve 4G LTE Desteği de unutulmamış durumda.

Gionee Elife S7 Akıllı Telefon Serisi

 

Gionee Elife S7 Türkiye Pazarında Zor

Gionee modeline ait Akıllı Telefonlar şu aşamada Türkiye Pazarında pek görmediğimiz ürünler.

Bu sebeple de Gionee Elife S7 serisi Akıllı Telefon Ailesinin Türkiye Pazarında satışa sunulması pek de gerçekçi bir durum gibi görünmüyor.

Ancak 2015 senesinde Çin Menşeli Firmalardan büyük bir atılım bekliyoruz. Bu atılım içerisinde Türkiye Pazarı da yer alıyor.

Gionee firması da böyle bir adım ve atılım içerisine girerek Gionee Elife S7 modeli başta olmak üzere diğer Akıllı Telefonlarını Türkiye Pazarında satmaya başlayabilir.

Gionee Elife S7 Akıllı Telefon Serisi Tanıtıldı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir