Giresun’da Düşen Askeri Helikopterde 8 Kişi Hayatını Kaybetti, 8 Kişi Yaralandı

Giresun’da Düşen Askeri Helikopterde 8 Kişi Hayatını Kaybetti, 8 Kişi Yaralandı

Türk Silahlı Kuvvetlerine ait bir helikopter karakol personeli ve ailelerini taşırken Giresun’un Tohumluk köyü sınırları içinde iken henüz nedeni belli olmayan bir sebepten düştü. Giresun Alucra ve Gümüşhane Kozağaç Jandarma karakollarını ziyaret ettikten sonra Giresun iline dönen ve içinde 15 kişinin bulunduğu helikopter 5 Temmuz 2016 günü saat 17.15 sularında düştü. Herhangi bir dış unsur […]yorumlar.net

Türk Silahlı Kuvvetlerine ait bir helikopter karakol personeli ve ailelerini taşırken Giresun’un Tohumluk köyü sınırları içinde iken henüz nedeni belli olmayan bir sebepten düştü.

Giresun Alucra ve Gümüşhane Kozağaç Jandarma karakollarını ziyaret ettikten sonra Giresun iline dönen ve içinde 15 kişinin bulunduğu helikopter 5 Temmuz 2016 günü saat 17.15 sularında düştü.

Herhangi bir dış unsur tarafından müdahale edilmeden düşen helikopterin enkazından 7 kişi ölü olarak çıkarılırken 8 kişi de yaralı olarak çevredeki hastanelere kaldırıldılar.

Konuyla alakalı olarak Genel Kurmay Başkanlığı bir basın bildirisi yayınlayarak ölenlere rahmet, yakınlarına sabır, yaralılara ise acil şifalar dileklerini iletti.

iPhone Hafızada Yer Açma

YAZAR HAKKINDA

Kübra KAYAOKAY
Kübra KAYAOKAY Sakarya Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü Öğrencisi
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status