Gittigidiyor.com Android ve İOS Uygulamaları Hazır

Yazı İçinde Bulabileceğiniz Bilgiler Neler?

Türkiye pazarındaki en önemli Açık Arttırma ve Satış sitelerinden birisi olan Gittigidiyor.com adresi için hazırlanan Android Uygulaması ve İOS Uygulaması indirilebilir hale getirildi.

Ücretsiz bir şekilde cihazınıza indirebileceğiniz uygulama sayesinde bir web sayfası üzerindeymişçesine rahat ve kolay bir biçimde GittiGidiyor sistemini kullanabiliyorsunuz.

Uygulama üzerinden Sattığınız veya Aldığınız ürünlerin takibini yapmanıza imkân sunan, istediğiniz bir kullanıcıdan ürün almanıza veya yeni ürün satışı konusu açmanıza müsaade eden uygulama kullanım noktasında da hem hızı hem de rahatlığı ile ön plana çıkıyor.

GittiGidiyor.Com Android ve İOS Uygulaması Çıktı
GittiGidiyor.Com Android ve İOS Uygulaması Çıktı

Açık Arttırmaları Her Yerden Takip Edin

Gözüne süper bir açık artırma mı takıldı? Kaçırdım diye düşünme; otobüste, okulda teklifini istediğin yerden ver. Hatta anlık iletilerle teklifin geçildi mi haberdar ol.

 

Anında Fotoğraflandırıp Satışa Koyun

Satış yaparak para mı kazanmak istiyorsun? Kolay. Satmak istediğin ne varsa cep telefonunla fotoğrafını çek, anında satışa çıkart ve taliplerini beklemeye başla. Nasıl satmak istersin? Hemen AL fiyatıyla mı açık artırma ile mi? Sen karar ver.

 

Alım ve Satımları Cepten Takip Edin

Bilgisayar ve laptopu bir kenara bırak; artık her şey cebinde. Bana Özel sayfanda yaptığın her şeyi telefonundan yap. Örneğin; gelen ürünü onayla, satıcıya puan ve yorum ver veya iade işlemini başlat.

 

Mesajları Okuyun, Cevaplayın, Kargoları Takipte Kalın

Teklifin mi geçildi, satıcı mesaj mı yolladı, kargon yola mı çıktı? Anında iletilerle biz sana haber veririz.

 

Kartını Birkez Tanımla, Ödemeniz Hemen Tamamla

Hızlı ve güvenli ödeme yapman için işini kolaylaştırdık. Örneğin; her seferinde kredi kartı numaranı girmek istemiyorsan sistemin kredi kartı numaranı hatırlamasını sağlayabilirsin.

 

Fırsatları ve İndirimleri Kaçırma

Günün Fırsatı’nda ve Marka Kulübü’nde yer alan fırsat ve indirimleri uygulamanın açılış sayfasından canlı canlı takip et.

Google Play Store Uygulama Sayfası Apple Store Uygulama Sayfası

Gittigidiyor.com Android ve İOS Uygulamaları Hazır

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir