GM Discovery Android 4.4 Kit Kat Güncellemesi Geldi

GM Discovery Android 4.4 Kit Kat Güncellemesi Geldi

Uzunca bir süredir General Mobile Discovery modeli için beklenen Android 4.4 Kit Kat Güncellemesi nihayet bugün cihazlara gönderilmeye başlandı. Pazarda birçok modele Android 5.0 Lollipop Güncellemesinin gelmesi beklenirken biraz gecikmeli de olsa Android 4.4 Güncellemesi alan GM Discovery kullanıcıları hallerinden memnun görünüyorlar.   Güncelleme Kısmından Yüklemeyi Yapabilirsiniz Cihazınızın Ayarlar –Telefon Hakkında – Yazılım Güncelleme seçeneği […]


Uzunca bir süredir modeli için beklenen Android 4.4 Kit Kat Güncellemesi nihayet bugün cihazlara gönderilmeye başlandı.

Pazarda birçok modele Android 5.0 Lollipop Güncellemesinin gelmesi beklenirken biraz gecikmeli de olsa Android 4.4 Güncellemesi alan GM Discovery kullanıcıları hallerinden memnun görünüyorlar.

 

Güncelleme Kısmından Yüklemeyi Yapabilirsiniz

Cihazınızın Ayarlar –Telefon Hakkında – Yazılım Güncelleme seçeneği üzerinden Wi-Fi Bağlantısı ile yapabileceğiniz güncelleme işlemi kısa süre içerisinde cihazınıza yüklenecek ve Android 4.4 Kit Kat İşletim Sistemli bir Discovery sizin olacaktır.

Gerekli düzenlemelerin yapıldığı ve Beta Sürümde yaşanan sorunların giderildiği güncelleme ile Discovery sahipleri hem daha stabil ve sorunsuz bir cihaza sahip olabilecekler hem de muhtemel bir Android 5.0 Güncellemesi için umutlarını taze tutabilecekler.

General Mobile Discovery Android 4.4 Kit Kat Güncellemesi
Android 4.4 Kit Kat Güncellemesi

Güncelleme Öncesi Dikkatli Olun

Android Sürüm Yükseltme İşlemi öncesinde cihaz şarjınızın en az %50 dolaylarında olması ve cihazınızdaki verilerin yedeklenmiş olması olası bir sorunda veri kaybı yaşamanızı önleyecektir.

Daha stabil ve sorunsuz bir GM Discovery için kısa süre içerisinde Android 4.4 Kit Kat Güncellemesini yüklemenizi öneririz.

 

  General Mobile Discovery 16 GB Modelini Pazara Sürdü

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status