Gmail İnbox Yapısını Genişletmeye Başladı

Gmail’in normal yapısından sıyrılarak daha İnteraktif Yapıya bürünmesini sağlayacak olan İnbox Mail Sistemi yavaş yavaş genişlemeye devam ediyor.

İlk olarak Android İşletim Sistemi üzerinde kullanılabilir hale gelen İnbox Mail Sistemi daha sonrasında ise İOS Kullanıcıları için aktife alınmıştı.

Mobil alanda iki büyük işletim sistemine giriş yapan Gmail İnbox şimdi ise Chrome Tarayıcısından hemen sonra Firefox ve Safari için de destek sunmaya başladı. Bu iki tarayıcı için de inbox.google.com adresi üzerinden gerekli işlemleri yaparak İnbox Sistemine giriş yapabilirsiniz.

Gmail İNBOX Sistemi
Gmail İNBOX Sistemi

 

 

İnbox’un Gelişimi İnfoGrafik İle Gösterildi

Google tarafından hazırlanan bir İnfoGrafik ile Gmail İnbox Sisteminin kullanım istatistikleri de kullanıcılar ile paylaşılmış oldu.

Buna göre Mobil kullanıcıların %70’lik kısmı Android, %28’lük kısmı ise iPhone üzerinden giriş yapıyor. PC üzerinden ise genel kullanıma göre ortalama kullanım oranı %34 civarında kalıyor.

Mail listelerine ise en fazla düşen mailler Promosyon Bölümüne gittiği, bunların en büyük kısmının ise Satış Mailleri olduğu gelen ilk bilgiler arasında.

 

İnbox’un Gelişimi İnfoGrafik İle Gösterildi
İnbox’un Gelişimi İnfoGrafik İle Gösterildi

 

İnbox Kullanmayanlar İçin Sistem Davetiye İle Çalışıyor

Açıldığı günden beri Davetiyeli Sistem ile üyelik dağıtan Gmail İnbox Mail Sistemi için halen üyelik alamadı iseniz yapmanız gereken inbox@google.com adresine kullandığınız bir Gmail Hesabı üzerinden mail atmak olacaktır.

Daha sonrasında attığınız mail adresine İnbox Davetiyesi gelecektir ve sizde Gmail İnbox Mail Sistemine katılmış olacaksınız.

 

Gmail İnbox Yapısını Genişletmeye Başladı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir