Pasaport Kayıt İşlemleriGncTrkCll’den Reklam Öncesi Viral SMS Pazarlaması

GncTrkCll’den Reklam Öncesi Viral SMS Pazarlaması

Genç Turkcell tarafından gün içerisinde tüm kullanıcılarına “Konuşmamız lazım…” şeklinde atılan SMS bir anda Sosyal Medya’da gündeme oturdu ve sonrasında da Turkcell’in reklamı internete sunuldu. Turkcell tarafından GncTrkCll kullanıcılarına özel olarak hazırlanan bir Viral Reklam sistemi ile gün içerisinde Facebook ve Twitter üzerinde en fazla konuşulan konulardan birisi olmayı başaran bu reklam çalışması son dönemin […]


Genç tarafından gün içerisinde tüm kullanıcılarına “Konuşmamız lazım…” şeklinde atılan SMS bir anda Sosyal Medya’da gündeme oturdu ve sonrasında da ’in reklamı internete sunuldu.

tarafından GncTrkCll kullanıcılarına özel olarak hazırlanan bir Viral Reklam sistemi ile gün içerisinde Facebook ve Twitter üzerinde en fazla konuşulan konulardan birisi olmayı başaran bu reklam çalışması son dönemin başarılı işlerinden birisi olmuş durumda.

Turkcell tarafından gün içerisinde Sosyal Medya ve İnternet üzerinden gönderilmeye başlanılan Reklam Filmi ise gelen mesaj ve sonrası için hazırlanan reklam kampanyasının nasıl işlediğini bizlere gösteriyor.

Kampanyaya katılmak için yapmanız gereken tek şey “BOŞDEĞİLİM” yazıp SMS ile 2222’ye göndermek. Sonrasında ise Hediyeler sana gelecek. Artı olaraj GncTrkCll tarafından 1 GB İnternet Paketi de Ücretsiz olarak telefonuna yüklenecek.

  Turkcell Bakiye İadesi (Başka Operatöre Geçince Kalan Bakiyelerin İade İşlemleri)
GncTrkCll Sana Yazıyor
GncTrkCll Sana Yazıyor

Birçok Kullanıcı Şaşkın

SMS gönderiminden sonra birçok kullanıcının şaşkın şaşkın telefonlarına baktıklarını görmüş olabilirsiniz. Hatta bu şaşkın kullanıcılardan birisi de siz olabilirsiniz.

Birçok kişi kendilerini bir şaka kurbanı olarak görmüş durumda iken bazı kişilerin Dolandırıcılık Şüphesine bile düştüğünü söyleyebiliriz.

Sevgili ya da Arkadaşlarını yanlış isimle kaydettiklerini düşünenler bile olmuş durumda. Hatta belki de Eşinin veya Sevgilisinin telefonuna gelen bu mesaj sonrasında soğuk saatlerin yaşandığı ortamlar bile olmuş olabilir.

Kısacası oldukça ciddi bir reklam çalışması GncTrkCll tarafından yürütülmüş ve ilk gelen tepkilere göre de başarılı olmuş durumda.

GncTrkCll Hediye Listesi
GncTrkCll Hediye Listesi

İşte o reklam filmi ve Turkcell Kampanyası…


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status