God of War İlk Üç Günde 3.1 Milyon Adet Satış Adedine Ulaştı

2018 yılının merakla beklenilen PlayStation 4 oyunu olan God of War satışa çıktıktan sonraki, üç gün içinde toplamda 3.1 Milyon adetlik satış rakamına ulaşmayı başardı.

Ülkemizde de oyun camiasında ciddi anlamda konuşulmaya devam edilen oyunlar arasında yer alan God of War en hızlı satış yapan PlayStation 4 oyunu olarak tarihteki yerini aldı.

Oyunun yapımcılığını üstlenen Santa Monica Studio’nun Şefi Shannon Studstill tarafından “Kratos’un yeni macerasına bizimle birlikte katılmaya karar veren dünya çapındaki milyonlarca hayrana bizzat teşekkür etmek istiyorum. Desteğiniz gerçekten ilham verici ve oyunun sınırlarını aşmak için her gün kendimizi zorlamamızın bir sebebi. Ayrıca kreatif direktörümüz Cory Barlog, ürün geliştirme direktörümüz Yumi Yang ve Santa Monica Studio’daki tüm harika ekibimize teşekkür etmek istiyorum. Oyunun vizyonundaki inanç ve ekibimizdeki hikaye anlatma tutkusu inkar edilemez. Hayranların uzun zaman hatırlanacak olan en sevdikleri God of War oyun anlarını nasıl yarattıklarını duymak için sabırsızlanıyoruz.” Şeklinde bir mesaj paylaşıldı.

 

God of War Satış Rekoru Kırıyor

 

Ülkemizde Türkçe Dil Desteği İle Satışa Çıktı

Sony Türkiye tarafından Türkçe Dil Desteği ile 20 Nisan 2018 tarihinde ülkemizde satışa sunulan God of War ülkemizde de ciddi bir satış rakamı elde etmeyi başardı.

Menülerin tamamen Türkçe olduğu oyunda oyun içi konuşmaların da Alt Yazı Desteği ile Türkçe olarak kullanıcı karşısına çıkması oyuna olan ilginin bir kat daha artmasına sebep olmuş durumda.

319 TL gibi bir rakamdan kutulu olarak satışa sunulan God of War yine Dijital Satış Kanalları üzerinden de satışa sunuldu. Ayrıca henüz bir PS4 sahibi olmayanlar için Sony tarafından PS4 ve God of War oyununun yer aldığı bir sette 2.049 TL gibi bir rakamdan satışa sunulmuş durumda.

God of War İlk Üç Günde 3.1 Milyon Adet Satış Adedine Ulaştı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir