• TARİH: 24.05.2018
Gökhan GÖNÜL İçin Beşiktaş Serüveni Salı Günü Başlıyor

Gökhan GÖNÜL İçin Beşiktaş Serüveni Salı Günü Başlıyor

Karşılıklı olarak tüm şartlarda anlaşılan Gökhan GÖNÜL transferinde Beşiktaş Spor Kulübü mutlu sona ulaştı. Gökhan GÖNÜL adına transfer çalışmalarını yürüten Menajer Ahmet BULUT ile Pazartesi günü sonlandırılacak olan görüşmeler sonucunda Gökhan GÖNÜL Salı günü Vodafone Arena’da yapılacak olan imza töreni ile resmen Beşiktaş’lı olacak. Beşiktaş ile 3 Yıllık bir anlaşmaya varan yıldız oyuncunun 2 Milyon […]yorumlar.net

Karşılıklı olarak tüm şartlarda anlaşılan Gökhan GÖNÜL transferinde Beşiktaş Spor Kulübü mutlu sona ulaştı.

Gökhan GÖNÜL adına transfer çalışmalarını yürüten Menajer Ahmet BULUT ile Pazartesi günü sonlandırılacak olan görüşmeler sonucunda Gökhan GÖNÜL Salı günü Vodafone Arena’da yapılacak olan imza töreni ile resmen Beşiktaş’lı olacak.

Beşiktaş ile 3 Yıllık bir anlaşmaya varan yıldız oyuncunun 2 Milyon Euro değerinde bir İmza Parası alacağı, Yıllık ise 1 Milyon 700 Bin EURO garanti para alacağı belirtildi. Oynadığı her maç başına da 15.000 Euro yıldız oyuncunun cebine girecek. Ekstra primler ise bu rakamların dışında.

 

Vodafone Arena’da İmza Atan İlk Oyuncu

Geçtiğimiz sezonun sonuna doğru açılan ve Beşiktaş’ın artık resmi mabedi olacak olan Vodafone Arena ilk imza törenine şahitlik yapacak.

Beşiktaş için 2016/2016 Sezonunun ilk Resmi Transferi olacak olan Gökhan GÖNÜL transferi için ekstra bir etkinlik yapılmayacak.

iPhone Hafızada Yer Açma

YAZAR HAKKINDA

Recep Enes Çevlik
Recep Enes Çevlik Teknoloji Dünyası ile yakından ilgili. Gündemi ve Teknolojileri takipte.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status