Pasaport Kayıt İşlemleriGoogle 29 Ekim Tanıtımı Fırtına Sebebiyle Ertelendi

Google 29 Ekim Tanıtımı Fırtına Sebebiyle Ertelendi

Google tarafından 29 Ekim tarihinde yapılacak olan ve LG Nexus 4, Android 4.2, Samsung Nexus 10 ve Nexus 7 3G 32GB modellerinin tanıtılmasının planlandığı etkinlik Orta Amerika’nın birçok noktasında etkili olan Sandy Kasırgası sebebiyle ertelendi. Uzun süredir pazarda özellikleri sızdırılan ürünlerin tanıtımı aslında yarın yapılması planlanan bir etkinlik ile yapılacak ve ürünler hızlı bir şekilde […]


tarafından 29 Ekim tarihinde yapılacak olan ve , 4.2, Samsung Nexus 10 ve 3G 32GB modellerinin tanıtılmasının planlandığı etkinlik Orta Amerika’nın birçok noktasında etkili olan Sandy Kasırgası sebebiyle ertelendi.

Uzun süredir pazarda özellikleri sızdırılan ürünlerin tanıtımı aslında yarın yapılması planlanan bir etkinlik ile yapılacak ve ürünler hızlı bir şekilde pazara sunulacaktı. Ancak Sandy Kasırgası bu tanıtıma engel oldu.

Ertelenen tanıtımın ne zaman ve nerede yapılacağı ise henüz belli değil. Ortada olan tek bilgi firmasının pazara sunacağı yeni cihazları biraz daha bekletmek durumunda kalacağı.

Google 29 Ekim Etkinliğini Erteledi
29 Ekim Etkinliğini Erteledi

İşte Tanıtımı Yapılacak Ürünler:

  Telefonları Barda Unutma Modası Demode Olmadı mı?

 


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status