Google DUO İle 8 Kişiye Kadar Görüntülü Görüşme Desteği

Google’ın Görüntülü Sohbet uygulaması olan Google DUO ile aynı anda 8 kişiye kadar Görüntülü Konferans Görüşmeye izin veren yeni güncellemesini duyurdu.

Apple Face Time Uygulamasının rakibi olarak geliştirilen Google DUO özelliği henüz bir WhatsApp kadar yoğun kullanıma sahip olmasa da aldığı güncellemeler ve edindiği özellikler ile yavaş yavaş adından söz ettirir hale geldi.

Yeni yapılan güncelleme sonrasında aynı anda 8 kişiye kadar Görüntülü Konferans Görüşmesine izin veren uygulama aslında halen rakiplerinden birkaç adım geride.

Çünkü Apple Face Time Uygulaması 32 Kişilik Konferans görüşmelerine izin verirken Skype ve Facebook Messenger 50 Kişilik konferans görüşmelerine izin veriyor.

 

Google Duo 1 Hafta İçinde 5 Milyon Kullanıcıya Ulaştı

 

Bu noktada rakiplerinden geri kalan uygulama ise WhatsApp. Son güncellemeler ile sadece 4 kişiye kadar görüntülü konferans görüşmelerine izin veren WhatsApp rakipleri arasında en düşük rakama sahip uygulama konumunda.

Google DUO Uygulamasına farklı özellikler kazandırmaya devam eden Google firmasının kısa süre içerisinde bu uygulamayı da direkt olarak Android İşletim Sistemi içerisinde son kullanıcılara sunmasını beklemek yanlış olmayacaktır.

Google DUO İle 8 Kişiye Kadar Görüntülü Görüşme Desteği

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir