Google Glass heyecanı tekrar yaşanabilir!

Google Glass heyecanı tekrar yaşanabilir!

Teknolojinin hızlı gelişiminden ve bilim-kurgu ürünlerinden dolayı herkesin çıkmasından önce büyük bir merakla beklediği ve herkesi heyecanlandıran Google Glass, beklenilen satış rakamlarına maalesef ulaşamamıştı. Bu heyecan tekrar yaşanabilir! Yeni Google Glass EE olarak devam edecek olan bu serüven sadece kurumsal müşterilere hizmet verecek!   Google firmasının büyük heyecanlar ve ümitlerle tasarlayıp ürettiği Google Glass gözlüğü […]yorumlar.net

Teknolojinin hızlı gelişiminden ve bilim-kurgu ürünlerinden dolayı herkesin çıkmasından önce büyük bir merakla beklediği ve herkesi heyecanlandıran Glass, beklenilen satış rakamlarına maalesef ulaşamamıştı. Bu heyecan tekrar yaşanabilir! Yeni Glass EE olarak devam edecek olan bu serüven sadece kurumsal müşterilere hizmet verecek!

 

firmasının büyük heyecanlar ve ümitlerle tasarlayıp ürettiği Glass gözlüğü hakkında merakla bekleyen büyük hayran kitlesine rağmen satış rakamları için konuşursak yeterli ilgiyi görmediğini rahatlıkla söyleyebiliriz. bu olayları deneyimleyip dersini almış gibi gözüküyor çünkü akıllı gözlüğün hedef kitlesi bu yeni gözlükle beraber değiştirildi. firmasının akıllı gözlükleri artık sadece kurumsal müşteriler odaklı üretilecek ve satılacak.

  LG Nexus 4 Modeline USB OTG Bağlamayı Başardılar

Başarısızlığın sebebi neydi?

 

2013 yılında firması tarafından bireysel kullanıcılara hitap eden bir teknoloji olarak ortaya çıkarılan Glass maalesef ki beklediği ilgiyi görememişti. Bunun en büyük sebepleri olarak da herkes tarafından kişilerin gizliliğinin ihlal edilebileceği ve güvenlik sorunlarının ortaya çıkabileceği gösterilmişti.

Ortada olan bu endişeler yüzünden Google bu sorunlarla baş edebilmek için hitap ettiği kitleyi değiştirmeye karar verdi ve teknolojisinin çalışan ve işveren için oldukça kullanışlı olduğunu fark etti.

Neler değişti?

 

Yeni EE ile birlikte kamera 5 MP’den 8 MP’e yükseltildi. Bunun yanında daha güçlü bir işlemci ve yanında da çok daha büyük ekran prizması kullanılmasıyla birlikte oldukça yeterli bir donanıma sahip oldu. Katlanabilir tasarımı ve çok daha uzun süren batarya ömrü ile birlikte EE tüm özellikleriyle birlikte iş dünyasına hazır gibi duruyor!

 

 

iPhone Hafızada Yer Açma
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status