Google İlk Reel Mağazasını Açarak Pazara Giriş Yaptı

Sanal Alanda adını artık her kullanıcıya ulaştırmayı başaran Google firması ilk Reel Mağazasını Londra’da açarak kendisi için yeni bir pazara daha giriş yapmış oldu. Hayatına ilk olarak arama motoru olarak başlayan Google, şu günlerde en büyük teknoloji firmalarından birisi. Teknolojiye yön veren markalardan birisi olan Google’ın bir çok alanda oldukça iddialı ürünleri var. Firma geliştirdiği bu […]Sanal Alanda adını artık her kullanıcıya ulaştırmayı başaran firması ilk Reel Mağazasını Londra’da açarak kendisi için bir pazara daha giriş yapmış oldu.

Hayatına ilk olarak arama motoru olarak başlayan , şu günlerde en büyük teknoloji firmalarından birisi. Teknolojiye yön veren markalardan birisi olan ’ın bir çok alanda oldukça iddialı ürünleri var.

Firma geliştirdiği bu ürünleri tüketiciyle buluşturmak adına ilk adımı da attı. İlk fiziksel mağazasını Londra’daki Currys PC World’de açan , mağazada telefonlara, tabletlere, akıllı saatlere, Chromebook bilgisayara ve Chromecast TV ürünlerine yer vermiş.

Google İlk Reel Mağazasını Açarak Pazara Giriş Yaptı
Google İlk Reel Mağazasını Açarak Pazara Giriş Yaptı

Firmanın ilk mağazasında kendi ürünlerinin haricinde ayrıca çeşitli tabanlı üçüncü parti ürünlerde satışa sunulmuş durumda.

  Google Tarafından Modüler Telefon Projesi “Project ARA” Sonlandırıldı

Geçtiğimiz aylarda satışa çıkan Chromebook dizüstü bilgisayarların ön plana çıkartıldığı mağazada ayrıca uzman müşteri temsilcileri de bulunuyor. Bu sayede mağazada tüm sorularınıza cevap bulabiliyorsunuz.

Google İlk Reel Mağazasını Açarak Pazara Giriş Yaptı
Google İlk Reel Mağazasını Açarak Pazara Giriş Yaptı

En iddialı mobil işletim sistemi ’in geliştiricisi konumunda olan Google ayrıca Avustralya’da “Androidland” isimli bir mağaza açacak.

Bu sayede pazardaki etkinliğini daha üst düzeye çıkarmayı düşünen Google, Store sistemi gibi her ülkede mağaza açma yoluna da gidebilir.

Kaynakhttp://shiftdelete.net/google-ilk-fiziksel-magazasini-acti-59020

iPhone Hafızada Yer Açma

YAZAR HAKKINDA

Cepseyir Teknoloji Dünyası
Cepseyir Teknoloji Dünyası Çeşitli sektörlerde içerik yazarı olarak hizmet verdikten sonra, teknoloji ve mobil dünyasındaki haberleri okuyuculara ulaştırmak için çalışmaktadır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status