Google Motorola’dan Personel Çıkarmaya Hazırlanıyor

Google Motorola’dan Personel Çıkarmaya Hazırlanıyor

Pazara sızan haberlere göre Google firması Motorola‘yı satın aldıktan sonra başladığı Eleman Azaltma çalışmalarına 2012 nin son günlerinde de devam edecek. Firma tarafından resmi bir açıklama gelmemiş olsa da pazara sızan haberler oldukça ciddi bir kaynaktan geldiği ve Google firmasının bir türlü istediği seviyeye taşıyamadığı Motorola Mobility firmasında personel azaltma çalışmalarına başlayacağı dedikodusu pazarda kendisine […]yorumlar.net

Pazara sızan haberlere göre firması ‘yı satın aldıktan sonra başladığı Eleman Azaltma çalışmalarına 2012 nin son günlerinde de devam edecek.

Firma tarafından resmi bir açıklama gelmemiş olsa da pazara sızan haberler oldukça ciddi bir kaynaktan geldiği ve firmasının bir türlü istediği seviyeye taşıyamadığı Mobility firmasında personel azaltma çalışmalarına başlayacağı dedikodusu pazarda kendisine yer bulmaya başladı.

Bakalım firma tarafından bu konuda bir yalanlama ya da doğrulama gelecek mi. Ancak firmasının bu konuda elini çabuk tutması gerekecek. Pazara sızan haberler doğru ya da yalan olabilir. Ancak bu çalışanları için büyük bir yük ve elbette ki çalışma performansının düşmesine sebep olacaktır.

  150 Dolarlık Nik Collection Seti Ücretsiz Dağıtılacak
Google Motorola Elaman Azaltıyor
Google Motorola Elaman Azaltıyor

iPhone Hafızada Yer Açma

YAZAR HAKKINDA

Cepseyir Teknoloji Dünyası
Cepseyir Teknoloji Dünyası Çeşitli sektörlerde içerik yazarı olarak hizmet verdikten sonra, teknoloji ve mobil dünyasındaki haberleri okuyuculara ulaştırmak için çalışmaktadır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status