Google Motorola’dan Personel Çıkarmaya Hazırlanıyor

Google Motorola’dan Personel Çıkarmaya Hazırlanıyor

Pazara sızan haberlere göre Google firması Motorola‘yı satın aldıktan sonra başladığı Eleman Azaltma çalışmalarına 2012 nin son günlerinde de devam edecek. Firma tarafından resmi bir açıklama gelmemiş olsa da pazara sızan haberler oldukça ciddi bir kaynaktan geldiği ve Google firmasının bir türlü istediği seviyeye taşıyamadığı Motorola Mobility firmasında personel azaltma çalışmalarına başlayacağı dedikodusu pazarda kendisine […]


Pazara sızan haberlere göre firması ‘yı satın aldıktan sonra başladığı Eleman Azaltma çalışmalarına 2012 nin son günlerinde de devam edecek.

Firma tarafından resmi bir açıklama gelmemiş olsa da pazara sızan haberler oldukça ciddi bir kaynaktan geldiği ve firmasının bir türlü istediği seviyeye taşıyamadığı Mobility firmasında personel azaltma çalışmalarına başlayacağı dedikodusu pazarda kendisine yer bulmaya başladı.

Bakalım firma tarafından bu konuda bir yalanlama ya da doğrulama gelecek mi. Ancak firmasının bu konuda elini çabuk tutması gerekecek. Pazara sızan haberler doğru ya da yalan olabilir. Ancak bu çalışanları için büyük bir yük ve elbette ki çalışma performansının düşmesine sebep olacaktır.

  Google Pixel XL 2 yeni haberlerle gündemde!
Google Motorola Elaman Azaltıyor
Google Motorola Elaman Azaltıyor


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status