Pasaport Kayıt İşlemleriGoogle MWC 2013 Yerine Google I/Q Etkinliğine Hazırlanıyor

Google MWC 2013 Yerine Google I/Q Etkinliğine Hazırlanıyor

2013 senesinin ilk etkinliği olan CES 2013 Fuarından sonraki en büyük etkinliklerden birisi olan WMC 2013 Etkinliği birçok firma tarafından iple çekiliyor. Ancak Google ve Android için WMC 2013 pekte önemli değil gibi görünüyor. Yetkili bir ağızdan yapılan açıklamaya göre Google firması Android İşletim Sistemi ile WMC 2013 Fuarında yer almayacak. Yani yeni bir ürün […]


2013 senesinin ilk etkinliği olan Fuarından sonraki en büyük etkinliklerden birisi olan Etkinliği birçok firma tarafından iple çekiliyor. Ancak Google ve Android için pekte önemli değil gibi görünüyor.

Yetkili bir ağızdan yapılan açıklamaya göre Google firması Android İşletim Sistemi ile Fuarında yer almayacak. Yani yeni bir ürün yada sürüm tanıtımı yapmayacak.

Bununla beraber Google firmasının Haziran ayı gibi bir Google I/Q Etkinliği yapması bekleniyor. Bu etkinlik ile yeni bir Nexus modeli ve yeni bir Android Sürümü tanıtılması, Apple TV ye rakip olacak bir ürünün sunulması ve Nexus Tablet PC serisine yeni bir modelin daha eklenmesi bekleniyor.

  CES 2013 Fuarında Samsung 5.5 inçlik YOUM Esnek Ekranı Tanıtacak
Google MWC 2013 Yerine Google I/Q Etkinliğine Hazırlanıyor
Google MWC 2013 Yerine Google I/Q Etkinliğine Hazırlanıyor

Bakalım Google birçok cihazın pazara sürüleceği WMC 2013 Fuarından sonra nasıl bir etkinlik yapacak ve pazara hangi ürünleri sunacak.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status